“Szülinap”

Milyen alkalomra? Bárok, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Ebéd, Foglalások
Környék: Várkerület
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

A születésnapomat ünnepeltem a Dérynében, fantasztikusan sikerült. Amellett, hogy az ételek nagyon finomak voltak, az is emelte az este fényét, hogy a kiszolgálás különösen magas színvonalú az étteremben, köszönet érte Tamásnak! :)

Köszönet neki: L3138LOannaw

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Remek kiszolgálás, tökéletes ételek és nagyon kellemes élőzenei aláfestés, valódi bisztró-hangulat! :)

Köszönet neki: tothadam
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Gyakran járunk ide üzleti vacsirákra, az ételek folyamatosan hozzák a megszokott magas színvonalat. Még egyszersem csalódtam, a pincérek jófejek közvetlenek. A kiszolgálás profi. Céges rendezvényt is tartottunk nemegyszer már itt, mindik profi volt. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: gm7902
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Szerintem a leghangulatosabb hely Vasárnapi ebédhez Budapesten.Kellemes zene,kitűnő konyha és figyelmes személyzet.
Kicsit lehetne változatosabb és nagyobb terjedelmű az étlap akkor még többet tudnánk jönni ;),
de a Bécsi szelet vagy a konfitált kacsa esetleg egy jó steak mindig biztos választás.

Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Nagyon kellemes masfel orat toltottunk el
a tesommal a bisztroban. Isteni volt a vacsi es a haz kokteljat is imadtam! A pincerunk nagyon kedves es figyelmes volt meg rozsat is kaptam ‍♀️

Köszönet neki: 929emilial

A következőt megtekintő utazók: Déryné Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Déryné Bisztró? Ossza meg benyomásait!