“Remek kiszolgálás, isteni ételek”
Déryné Bisztró értékelése

Déryné Bisztró
Foglaljon asztalt
8. 9., V
20:00
Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Bárok
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Várkerület
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Egy születésnap alkalmából egy nagyon kellemes estét töltöttünk el az étteremben. A felszolgálok (különösen a mi pincérünk, Tamás) rendkívül kedvesek, udvariasak és figyelmesek voltak. A Mac and Cheese-t nagyon tudom ajánlani, papírba csomagolva érkezett frissen a sütőből, ilyen tálalásban még sosem láttam. A születésnaposnak kért sajttorta is az egyik legfinomabb volt, amit kóstoltam. Még egy-egy pohárka pálinkát is kihoztak ajándékba. Összességében remek élmény volt, mindenkinek tudom ajánlani.

Köszönet neki: Mariann R

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

A születésnapomat ünnepeltem a Dérynében, fantasztikusan sikerült. Amellett, hogy az ételek nagyon finomak voltak, az is emelte az este fényét, hogy a kiszolgálás különösen magas színvonalú az étteremben, köszönet érte Tamásnak! :)

Köszönet neki: L3138LOannaw
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Remek kiszolgálás, tökéletes ételek és nagyon kellemes élőzenei aláfestés, valódi bisztró-hangulat! :)

Köszönet neki: tothadam
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Gyakran járunk ide üzleti vacsirákra, az ételek folyamatosan hozzák a megszokott magas színvonalat. Még egyszersem csalódtam, a pincérek jófejek közvetlenek. A kiszolgálás profi. Céges rendezvényt is tartottunk nemegyszer már itt, mindik profi volt. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: gm7902
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Szerintem a leghangulatosabb hely Vasárnapi ebédhez Budapesten.Kellemes zene,kitűnő konyha és figyelmes személyzet.
Kicsit lehetne változatosabb és nagyobb terjedelmű az étlap akkor még többet tudnánk jönni ;),
de a Bécsi szelet vagy a konfitált kacsa esetleg egy jó steak mindig biztos választás.

Köszönet neki: PatricSA

A következőt megtekintő utazók: Déryné Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Déryné Bisztró? Ossza meg benyomásait!