“.”

27. helyezett 204 Cukrászda közül Budapesten
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. július 5. mobiltelefonon

Nagyon jo a kiszolgalas, a szemelyzet csillagos 5os. Isteni a frappe. Engem meggyozott, biztos visszajovok meg:-)

Köszönet neki: LiliJ165

Értékelés időpontja: 2018. június 16. mobiltelefonon

Rendkívül hangulatos hely a Király utcán, a kávé jó minőségű. Sok ínyenc sütemény is megtalálható, ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: FarAway780770
Értékelés időpontja: 2018. június 16. mobiltelefonon

Szuper hely, kedves kiszolgálással! Nagyon választékos sütemény kínálattal, jó minőségű kávéval, vintage stílusú berendezéssel.

Köszönet neki: LiliN244
Értékelés időpontja: 2018. március 27. mobiltelefonon

Nagyon kedvesek, segítőkészek. Húsvétra néztem ki itt ajándékot, s be is csomagolják ;) Koszonom :)))

Köszönet neki: KoskaM1
Értékelés időpontja: 2018. február 10.

Finom sütik, szemre is igen tetszetősek, nutellás és banános csoki extra!!! Aranyos személyzet. visszatérünk.

Köszönet neki: etterem t

A következőt megtekintő utazók: The Fat Fairy ugyancsak megtekintették

Járt már itt: The Fat Fairy? Ossza meg benyomásait!