“nem jó”

Szimply
Foglaljon asztalt
6. 4., Cs
20:00
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Az étel nagyon rossz volt!!!!! Valami borzasztó ez a hely!! Nagyon szűk a mozgástér nyilvánosan csinálják az ételt,ami nem lenne baj ha mosnának kezet és össze fognák a hajukat,és nem kéne megennem a hajszálukat!!! Ugyan is a jó múltkor is ettem nem egy hajszálat!!! A kiszolgálás NAGYON lassú,mert kint szívják a cigarettájukat öt percenként!!!!! Senkinek se ajánlóm ezt a helyet!!!!!!!

1  Köszönet neki: KlaudiaH359

Értékelés időpontja: 2018. január 15. mobiltelefonon

Parommal regota terveztuk, hogy kiprobaljuk a helyet. Megorultem, hogy egy ilyen szinvonalasnak tuno reggelizo hely nyilt Budapesten. A kozossegi median kovetem az oldalukat es mindig elkapraztattak a muveszien elkeszutett eteleik, igy mar elvarasokkal erkeztunk. A helyet tudtam, hogy pici, szukos igy ez nem volt meglepetes, de az, hogy a kiszolgalok milyen flegma stilusuak voltak, az annal inkabb. Latogatasunk alkalmaval majdnem tobben voltak a pult mogott mint ahanyan vendegek voltunk de egyikojuknek sem volt nagy kedve dolgozni.. ez eleg kiabrandito volt. Ket etelt rendeltunk, amibol a parome (kepen felul) semmi kulonleges nem volt. Az enyem nem volt rossz, de sokkal tobbet vartam volna. A talalas sem nyugozott le minket. Mindent osszevetve az arak iszonyat magasak voltak, ennyi penzert azt vartam volna, amit elkepzeltem roluk a fenykepek alapjan melyeket pubblikalnak oldalukon. Sajnalom, de biztos, hogy nem fogok visszaterni. :(

Köszönet neki: szaszaa
Értékelés időpontja: 2017. december 1.

Aranyos hely, kedves kiszolgálókkal, és művészien elkészített tányérok.

Ami miatt veszít az értékéből: iszonyatosan kicsi hely, szinte zavaróan közel ülnek a vendégek egymáshoz, túl személyes a többi jelenlévővel és a kiszolgálókkal a közelség miatt, valamint az ízeken még van mit fejleszteni.
Nekem csalódás volt a reggelim, akármilyen szépen is mutatott. Az ár-érték arányt ezért az élmény miatt nem tartom jogosnak.

Sajnálom, remélem, ha visszatérek más lesz az értékelésem

Köszönet neki: NorthStar739073
Értékelés időpontja: 2017. március 21.

Szuper hely munka előtti reggelihez, a metró közelsége miatt a reggel kilenc körüli munkakezdésre is oda lehet érni, a város távolabbi helyeire is. Hétvégén gyorsnak kell lenni, mert nagyon túlzsúfolt a hely, és sokszor várni kell az asztalra, ha 11 körül érkezünk. Bár ezt a szemben lévő kávézóban is át lehet vészelni, így a várakozás nem kellemetlen.

Remek a havonta változó étlap, édes és sós változatban is finom reggeliket lehet találni. Sajnos az utóbbi időben a sós fogások között egyre nagyobb arányban vannak kenyéren alapuló ételek, a korábbi nagyon finom köleses dolgok eltűntek. A több változatban már felntűnt borsókrémes, gombás pirítós egyébként isteni, csak a kenyér szeletek egyre vastagabbak, ami kicsit ront rajta.
Érdemes megkérdezni, az összetevőket is, mert cukormentesként jeleznek olyan ételeket is, amik péládul mézet tartalmaznak, ez pedig nem minden diétába illeszthető bele.
Összességében kellemes hely munka előtti reggelihez, barátnős beszélgetéshez.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: Anita M
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 13.

Nincs nagy választék, ami egyáltalán nem gond! Van édes, meg nem édes része az étlapnak. Van szendvics, palacsinta, meg tojásétel, viszont ezek nem a puritán értelemben, hanem újragondolt, és fantáziadús kivitelben, ahol a látvány és az ízek harmóniája elsődleges prioritást élveznek.
Kedves, fiatal lányok viszik a helyet, érdemes betérni. Reggelire, ebédre egyaránt találunk megfelelő ételt.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: 704bal_zsv

A következőt megtekintő utazók: Szimply ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szimply? Ossza meg benyomásait!