“Nagyon kedves kiszolgálás”
Millennium da Pippo értékelése

Millennium da Pippo
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Gyermekbarát, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Házhoz szállítás, Foglalások, Elvitel
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Szombat kora délután voltunk az étteremben, foglalással. Ekkor is tele volt már. A felszolgálás tökéletes volt- egy nagyon kedves, mosolygós, az ételekkel és italokkal teljesen tisztában levő szemüveges hölgy szolgált fel- köszönjük neki a figyelmességet! Az ételek nagyon finomak voltak, bár a tészta adagok lehetnének egy picivel nagyobbak. Az édességek széles választékából nehéz vokt választani de amit ettünk az minden nagyon finom volt. Pizza, rákos tészta, borjú, tiramisu, profitero.

Köszönet neki: vkricsi

Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Pár napja a vacsora időpontja előtt foglaltunk 3 órával egy asztalt magunknak és a baráti társaságunknak. Amikor megérkeztünk az étterembe legalább 8-10 percig várakoztattak minket a bejárat előtt, majd ezt követően, jó pár perc várakozás után megkaptuk az étlapot is. Jeleztük, hogy a levesek érkezhetnek a főétellel együtt, hiszen volt olyan személy, aki nem fogyasztott mást. Mondanom se kell, hogy ezt a kérést nem sikerült teljesíteni. Ennek ellenére a levesem szobahőmérsékletű volt, ízetlen és szinte pépesre volt benne főzve a “hússal” töltött tészta. A párom főételét szintén a nagyon gyenge kategóriába tudám csak sorolni. A desszerteket úgy lehetett kiválasztani, hogy rálátásunk volt a hűtőre. Próbáltam érdeklődni, hogy melyik süteményt milyen ízű, de csak egy gúnyos és felteszem a pincérnek vicces megjegyzést kaptunk a baratunk egyik ruhadarabjára. Véget ért az este, így kértük a számlát. Jeleztük, hogy szeretnénk külön fizetni. Sajnos nem találom a megfelelő kifejezést arra a szemforgatásra és gusztustalan arckifejezésre amit válaszul kaptunk. Nagy tanakodás után megkértek, hogy fáradjunk el a kasszához, amivel természetesen nem lett volna semmi probléma, HA EZT INTELLIGENSEN KÖZLIK! Értékelhetetlen volt az étel és a viselkedése a felszolgálóknak! Azoknak akik szerint ez egy jó étterem, szívesen ajánlok figyelmükbe valóban kiváló olasz éttermeket Budapesten!

Köszönet neki: SzofiK2
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Foglalásunk volt 4 főre , de az asztalunkat kiatták másnak. Majd ezek után felállítottak egy párt és átültették őket egy másik asztalhoz, hogy Mi letudjunk ülni .Mögöttem egy hűtőszekrény volt deszertekkel ,amit folyamatosan nyitogattak,szörnyű volt. 20 perc után felálltunk és kimentünk az étteremből ,mivel ekkorra még az italokat sem tudták felszolgálni !

Köszönet neki: Jenő M
Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

Egy szombat este voltunk négyen. Délután még tudtam asztalt foglalni, és utólag rajottem, hogy szerencsém volt, mert estére mikor mentünk, már fullon voltak. Az ételek szerintem nagyon finomak voltak és bosegesek. Viszont a társaság egyik tagja szerint a főétel lehetett volna kicsit nagyobb adag. Ár-ertek arányban az egyik legjobb választás a városban. Egyetlen "hátránya" a helynek az, hogy annyira sokféle a választék, hogy az ember alig tud dönteni. Bátran ajánlom ezt az éttermet bárkinek, aki egy jót szeretne enni viszonylag frekventált helyen és nem akar egy vagyont otthagyni.

Köszönet neki: C5abi
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

Kedves pincérek, nagyon hangulatos és otthonos, olasz jellegű étterem. A választék széleskörű, előételek, antipasti, levesek, rengeteg tészta és pizza, desszertek. A ház bora is egész finom. Kellemes, hangulatos hely, finom ételek.

1  Köszönet neki: Pomk83

A következőt megtekintő utazók: Millennium da Pippo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Millennium da Pippo? Ossza meg benyomásait!