“Négyen voltunk, éhesen mentünk.”
István tanya vendéglő értékelése

István tanya vendéglő
Értékelés időpontja: 2017. május 1.

Nagy adag, de közepes minőség. A kiszolgálás figyelmes, kedves, kicsit többet vártunk az ételektől. Magyaros konyhát kedvelőknek jó lehet.

Köszönet neki: csucsu9

Értékelés időpontja: 2016. július 7. mobiltelefonon

Az ételek minőségéhez képest drága étterem.A kiszolgálás nagyon lassú (4en voltunk összesen akiket ki kellett szolgálni).Valóban zsírosabban főznek,de miután ez egy magyaros hely,nem hiszem,hogy akkora bajnak számítana...ami viszont nekem nem tetszett,hogy az orjalevesnek leveskocka íze volt.Az ebéd végén kértünk kávét amihez kértünk tejet is,de csak tejszínt tudtak adni.Erre a másik asztalnál ülő hölgy szintén kért kávét jó sok tejjel...ezt nem nagyon értettük.

Köszönet neki: Zsuzsanna K
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 20.

Az ételek finomak voltak, de számomra egy kicsit zsírosan készültek el. A fő problémám a székek, illetve padok elhelyezésével volt. Kicsik és kenyelmetlen rajtuk ülni. A 90 fokos háttámla számomra mindig is felfoghatatlan volt, hogyan lehet rajta 5 percnél többet kibírni.

Köszönet neki: k_rolyh625
Értékelés időpontja: 2016. február 26.
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2012. december 11.
Google-fordítás

• Hangulat

A következőt megtekintő utazók: István tanya vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: István tanya vendéglő? Ossza meg benyomásait!