“Ha éhes vagy, ne ide gyere”
István tanya vendéglő értékelése

István tanya vendéglő
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 28.

...pedig a hely adottságai jók. Ez az értékelés nem az ételekről fog szólni. Szép a környezet, nagy a vendéglő és finomak az ételek is.

Előre foglalt asztalunk volt, 8-an mentünk, rajtunk kívül mintegy 6-8 fő lehetett a vendéglőben, ami igazán nem volt tele, kb. 60-80 fő fogadására képes.

Amíg rendelni tudtunk, eltelt kb. 15 perc. A leves kijött 20 perc után (igen, a fiam mérte az időket), majd miután megettük a levest, kb. 50 percet vártunk a második fogásra. Szemmel láthatóan a másik két asztalnál is zúgolódtak.
A pincér nem jött oda hozzánk, hogy mi tart ilyen sokáig, de azért panaszkodásunkra elmondta, hogy egy rendelésük volt (talán 2 fatányéros?), és azt is teljesíteniük kellett.

Több kérdés merül fel ilyenkor az emberben:
- mi van akkor, ha telt ház van? Mindenki vár 2-3 órát?
- foglaltunk asztalt. Ha rendelésük van és tudják, hogy nem tudnak emellett elkészíteni pár adag ételt, akkor miért nem mondták, hogy ne menjünk? Vagy miért nem hívtak vissza, hogy ez van, azt tanácsolják, hogy ne oda menjünk?
- a pincér miért nem jön oda magától elnézést kérni, hogy mi tart ilyen sokáig?

3 órát töltöttünk itt, de valószínűleg visszatérő vendégeket vesztettek.

1  Köszönet neki: legeny_hu

Értékelés időpontja: 2017. május 1.

Nagy adag, de közepes minőség. A kiszolgálás figyelmes, kedves, kicsit többet vártunk az ételektől. Magyaros konyhát kedvelőknek jó lehet.

Köszönet neki: csucsu9
Értékelés időpontja: 2016. július 7. mobiltelefonon

Az ételek minőségéhez képest drága étterem.A kiszolgálás nagyon lassú (4en voltunk összesen akiket ki kellett szolgálni).Valóban zsírosabban főznek,de miután ez egy magyaros hely,nem hiszem,hogy akkora bajnak számítana...ami viszont nekem nem tetszett,hogy az orjalevesnek leveskocka íze volt.Az ebéd végén kértünk kávét amihez kértünk tejet is,de csak tejszínt tudtak adni.Erre a másik asztalnál ülő hölgy szintén kért kávét jó sok tejjel...ezt nem nagyon értettük.

Köszönet neki: Zsuzsanna K
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 20.

Az ételek finomak voltak, de számomra egy kicsit zsírosan készültek el. A fő problémám a székek, illetve padok elhelyezésével volt. Kicsik és kenyelmetlen rajtuk ülni. A 90 fokos háttámla számomra mindig is felfoghatatlan volt, hogyan lehet rajta 5 percnél többet kibírni.

Köszönet neki: k_rolyh625
Értékelés időpontja: 2016. február 26.
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: István tanya vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: István tanya vendéglő? Ossza meg benyomásait!