“12, ker. Szèpkilátás u.1”

Szamos Szépkilátás Cukrászda
169. helyezett 207 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Kedvtelen kiszolgálás, magas árak melyek nem tükrözik a minőseget, de mivel a környèken nincs más cukrászda, igy mindig sokan vannak..

1  Köszönet neki: Nelly B

Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Már többször próbalkoztam ezzel a Szamos cukrászdával, de mostanra elég volt. Méregdrága sütik, ostoba modortalan felszolgálok. Az elöttem szólok is hasonlóan vélekednek. Minden igaz amit leinak. A somlói tiszta müanyag. Ilyen rosszat már régen ettem. A piskota, a krém, a szósz. Mind mind MÜANYAG!!!!!!! Mégis folyamatosan teli van. Lehet hogy nincs egy jó kis konkurenciája a helynek. Engem viszont mostanában nem látnak. Gondolom pont nem is érdekli Öket ez a sok negativ kritika. Szurkolok azért hogy a lehető legnagyobb bérleti dijat fizettessék meg velük, hátha felhagynak ezzel a szörnyű vendéglátással.

Köszönet neki: Laszlo V
Értékelés időpontja: 2018. január 2.

Rendszeresen felkeressük a cukrászdát, a kedvenc helyünk Budapesten. Nagyon finom a kávé és a sütemények, kedves a kiszolgálás. Nyáron szeretünk a hatalmas kertben üldögélni, hűvös időben és télen a hangulatos belső részben találunk helyet. Kedvencünk a belső "szalon" (igazából egy kisebb szoba). Mindenkinek ajánlom!

Köszönet neki: LengyelIstvan
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Hangulatos békebeli cukrászda kor hű butorokkal berendezve fiatalos lendülető pincérekkel.Aki finom sütemènyeket teát és kávé szolgálnak fel.

1  Köszönet neki: Ibolya B
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21. mobiltelefonon

Patinás hely, ihletett környezet, finom és drága sütik. De hát kéremszépen itt az ücsörgést meg kell fizetni!:) A felszolgáló leánykák pánikszerűen és azonnal odarontanak asztalunkhoz, amikor elfogy a kávé/tea/üdítő/torta morzsa és leszednek mindent. Nekem kicsit az az érzésem olyankor, hogy finomam jeleznek: rendeljünk már, ne üres asztal mellett cseverésszünk. Ez kicsit udvariatlan, de nyilván ki vannak tanítva, egyébként nagyon kedvesek. A halk zenei háttér nekem nagyon hiányzik, több lenne a meghittség. Mindent egybe vetve, szerethető hely.

Köszönet neki: zsuzsannaf777

A következőt megtekintő utazók: Szamos Szépkilátás Cukrászda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szamos Szépkilátás Cukrászda? Ossza meg benyomásait!