“0-24”

Kicsi Csángó Magyar Konyha
Környék: Várkerület
Környék: Várkerület
Értékelés időpontja: 2018. március 9.

A hely legnagyobb előnye az éjjel-nappali nyitvatartás. Egyszer-készer előfordult már, hogy nem voltunk 100%-osan elégedettek az étellel, illetve futottunk már bele a kiszolgálószemélyzet rosszabb napjába, de összességében nagyon jó az ár-érték arány.

Köszönet neki: lia6b76

Értékelés időpontja: 2018. január 9.

Tökéletes kifőzde. Jó hangulata van, kellemes háttérzenével. Nagy ételválaszték, magyaros ízekkel. 2 fő, 2 leves, 2 üdítő, 2 főétel 4050 Ft - hibátlan.

Köszönet neki: Gábor N
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Az ételek hidegen, rég elkészült állapotban választhatóak, orrunk előtt mikrózva lesznek fogyasztható hőmérsékletűek. A minőség gyatra, az árak magasok.

Köszönet neki: AkDemeter
Értékelés időpontja: 2016. november 6.

Gyakran megfordultam ott, de nemrég 2 dolog feldühített (otthon vettem észre a dobozokban) és legközelebb beírtam a panaszkönyvbe (email címmel). Semmi választ nem kaptam, ma 3.200-as számla után megkérdeztem, szokás-e válaszolni a panaszra.
A tulaj hölgy válasza: elküldte a válaszát emailben (fogadjuk el), melyben megírta, hogy sajnálja, emberek vagyunk, hibázunk. És ezzel az ügyet elintézettnek gondolja.
Megkérdeztem, gondolt-e arra esetleg, hogy meghívjon pl. egy pohár vízre. Nem, mondta ő, mert nem akar ezzel "lekenyerezni" és ő ezt jobban tudja, mert 30 éve van a szakmában.
(Nemrég fizetésnél panaszkodtam egy köretre az Ezüst ponty-ban, a pincér szépen kérte, legközelebb azonnal szóljak, mert így nehéz neki utólag egyezkednie a szakáccsal... megfogadtam. Fizetésnél nem számította fel a köretet.)
Így aztán - tiszteletben tartva a hölgy hosszú szakmai tapasztalatát - én mégis elbúcsúzom tőlük és minden ismerősömet erre buzdítom.
Szerintem lehetne ezt sokkal nagyvonalúbban és elegánsabban is intézni.

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: CsallokoziE
Értékelés időpontja: 2016. július 1. mobiltelefonon

"Nagyapáink asztaláról" az étterem mottója. Igazi tradicionális Magyar Konyha! Nonstop nyitvatartással! Autentikus a berendezés, és igényes népzene szól! Egyedüli hazai hangulat!

A látogatás dátuma: 2016. július
1  Köszönet neki: 260albertt

A következőt megtekintő utazók: Kicsi Csángó Magyar Konyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kicsi Csángó Magyar Konyha? Ossza meg benyomásait!