“Tökéletes vacsora”

Bottega di Brontolo Olasz Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

A felszolgálók kedvessége,humora és hozzáértése abszolút lenyűgöző volt.
Az ételek íze pont mint Olaszországban.
Biztosan sokszor fogunk még vacsorázni Önöknél!

Köszönjük a csodás estét!

Köszönet neki: konnathkorinna

Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Sok olasz étteremben jártam már , de ez az egyik legjobb hely , ahol jártam. Nekem egy kicsit sznob a hely , de nem zavaró. Az étel elkészítése az asztalnál történt.

Köszönet neki: DoktorM2
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Egy nagyszerű étterem, isteni lakomák tökéletes szerviz, igazi olasz friss anyagok. Borokat is érdemes kipróbálni, nagyszerű választék. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Grazie Luigi!!

Köszönet neki: 948attilas
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

A hely nagyon szép, a vacsora finom volt és friss, bár nagyon forró is. A paradicsomleves is paradicsomból készült, nem konzervből. A kiszolgálás a vacsora vége fel kicsit lassú volt és nem laktunk jól. Ennek ellenére jó étteremnek tartok.

Köszönet neki: Zorán N
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Remek hangukat, kivaló ételek és kiszolgálás egy szülinapi ebéd során
Citrusos limonadé, csípős polip tagliatelle, vargányás rizottó és persze tiramisú ami istenien krémes

Köszönet neki: nikolettv315

A következőt megtekintő utazók: Bottega di Brontolo Olasz Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bottega di Brontolo Olasz Étterem? Ossza meg benyomásait!