“Függőséget okoz:)”
Moritz Eis értékelése

Moritz Eis
76. helyezett 184 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2017. március 13.

Azóta, hogy megkóstoltam a fagyit, már csak arra tudok gondolni, mikor mehetek arrafelé....:)) egészen más ízvilág. szuper, szuper, szuper. Nem olcsó, de megéri.

Köszönet neki: Nati P

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 25.

Origo-s cikk alapján állítottunk össze nyárra egy fagylaltozó bakancslistát, melyről egyedül a Moritz Eis lett az a hely, ahova többször is visszatértünk. Ennek oka az első alkalommal próbált bazsalikomos citrom, melyről azóta is álmodom, annak ellenére, hogy inkább a tejes fagylaltok kedvelője vagyok. Másodszorra sajnos nem volt, így harmadszorra nagyon megörültem, amikor ismét kérhettem a kedvencemet. Ami viszont sajnos akkor közel sem volt olyan intenzíven bazsalikomos, édesen citromos, mint az első alkalommal. Azt gondolom, hogy természetes alapanyagokból természetes, hogy el-eltérő intenzitású ízek kerekednek, könnyebb lehet porból hozni az állandót... Így ennek ellenére, és az azóta kipróbált sok más finomság miatt is egyértelmű az 5 csillag.

Köszönet neki: macsek29

Köszönet neki: Taylor W
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 13. mobiltelefonon

Köszönet neki: Jonas T
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19.

Köszönet neki: alexanderschober

A következőt megtekintő utazók: Moritz Eis ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Moritz Eis? Ossza meg benyomásait!