“Gasztro élmény”
KicsiZso értékelése

KicsiZso
Leírás: Laza, könnyed, színes reggelizőhely Budán, hagyományos és extra reggelikkel várunk egész nap! :-) A jó hangulat garantált!
Értékelés időpontja: 2018. március 12.

Teljesen pozitív a hely (hangulat, kiszolgálás, árak, minőség, kialakítás). Több alkalommal jártam már Náluk, több ételt/italt is fogyasztottam. Sose volt még csalódás, mindig friss alapanyagokból készült fogásokat kaptam. Isteni egyedi kávé és sütemények!

Köszönet neki: Ádám B

Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Hangulatos, barátságos, "kis" hely.
Reggelire ideális, változatos, finom ételek, italok, kávék.
A kiszolgálás kedves, udvarias.
Parkolás kihalásos alapon. :)

Köszönet neki: triruntom
Értékelés időpontja: 2017. december 18. mobiltelefonon

A légkör kellemes, hangulatos, a személyzet barátságos és humoros, tökéletes hely egy jó reggelihez. A mediterrán omlettet imádtam, jó benne az aszalt paradicsom és a pesto, a cappuccino is nagyon finom volt.

Köszönet neki: hajnalbence
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2. mobiltelefonon

Az elődjét szerettük, sajnos Zso nem lesz a kedvencünk. Hagymakrémleves tele paprikával, amit beleturmixoltak, de sehol nem kommunikálták. Csak a héj darabok utaltak rá, sajnos azóta is ég a gyomrom. Kicsit drágának találom, főzelék 1200Ft-ért.......

2  Köszönet neki: fagyufa
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Húzós péntek este után, egy felhúzós reggeli. Minőségi reggeli, jó hangulat, tökéletes kiszolgálás. Jövünk máskor is, csak ajánlani tudom mindenkinek

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: 986gy_rgyt

A következőt megtekintő utazók: KicsiZso ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KicsiZso? Ossza meg benyomásait!