“Pocsék”
Zing Burger értékelése

Zing Burger
128. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Kár , pedig drukkoltam h legyen ebből a Zing-ből egy sikerttörténet .
2-3 havonta szoktam burgert enni , de igyekszem csak nagyon jót enni . Tudjátok az élet rövid h szarokat egyek és igyak .
A Zing kezdetén amikor csak 1 helyen voltak pazar , finom volt a burgerük . Tetszett . Talán 2 éve e ttünk a Karaván udvarban egyet az is nagyon jó volt . Tavaly elöször vettünk a Széll Kálmán téri üzletükben 2-t , azok már közepeskék voltak . Gondoltam belefér , most kezdték , majd belejönnek stb . Tegnap vettem ott elvitelre 2 bbq burgert extra marhahusbol . Nos :
belépve a hely büdös , söntés szagú nem kicsit , ami keveredik a sütés szagokkal .
- várni kell , hát OK , frissen sütik , biztosan jó lesz . Várok , sokat .
- otthon kibontva : a burger husa rágós vagy inkább olyan gumis , fura es kicsit sem finom . Mediumra kértük , belül teljesen rózsaszinű , de sebaj ha meg lehetett volna enni . Állaga , ize POCSÉK.
A sült krumpli is gyengus , a coleslaw káposzta is rossz , uszott vmi áttetsző löttyben a káposzta , ize nem jó , állaga sem az .
Csalódás , de nagyon . Jó darabig nem veszek tőlük semmit .
Sajnálom , olyan jó volt okvasni h fejlődnek , új helyeken nyitnak , stb., stb

3  Köszönet neki: TomBudapest

Értékelés időpontja: 2018. február 9. mobiltelefonon

Régen a belvárosban lévő Zing a foodtruck-al isteni volt, de ez a burgerezőnek csúfolt hely valami borzalmas. Sajnálom, hogy franchise lett belőle, nem sikerült tartani a minőséget. Soha többet nem eszem itt.

2  Köszönet neki: Global672443
Értékelés időpontja: 2017. december 15. mobiltelefonon

A legjobb burger amit mostanság ettem. És a krumpli is nagyon jó hozzá. A most aktuális viszkis menüt mindenkinek ajánlom.

Köszönet neki: farkasbenedek
Értékelés időpontja: 2017. december 9. mobiltelefonon

A szendvicset 15perc alatt készítették el, és mikor megkaptam nyers volt belül nem volt átsütve rendesen, ez volt a második alkalom hogy itt ettem de az utolsó is...

Köszönet neki: AttilaV213
Értékelés időpontja: 2017. november 22. mobiltelefonon

Régen amikor az első zing burger nyitott a foodtruckból az isteni volt de ez amit itt adnak nagyon gyenge. Egyáltalán nem izlett a burger soha többet nem eszem itt.

1  Köszönet neki: Global672443

A következőt megtekintő utazók: Zing Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zing Burger? Ossza meg benyomásait!