“Születésnapi ünneplés”
Mazi értékelése

Mazi
Értékelés időpontja: 2017. április 19. mobiltelefonon

A férjem születésnapját ünnepeltük itt és nagyon jól éreztük magunkat ; remek ételek , kedves felszolgalók , hangulatos környezet!
Ajanlom mindenkinek aki különleges helyet keres Budapesten !!!

Köszönet neki: Noemi P
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. május 15.

Kedves Noemi P,

Kezdésnek hadd közöljük Önnel mennyire jóleső érzés nekünk, hogy megosztotta velünk csodálatos véleményét éttermünkről itt, a TripAdvisor-ön.

Ennél nem is lehetnénk boldogabbak, hiszen nagyon jól érezték magukat a születésnapi ünneplésen, kedves férjét utólag is Isten éltesse! Nagyon örömteli látni, hogy ételeink és a kiszolgálás minőségével egyaránt elégedettek voltak. Végül, az egész csapatunk hálás Önöknek, amiért leírta az éttermünk hangulatos környezettel rendelkezik.

Elképesztően boldogak vagyunk, amiért ajánl minket másoknak is, mi már alig várjuk, hogy újra találkozhassunk!

A legutóbbi értékelések erről: Mazi
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2017. április 9.

Turisztikai motívumoktól mentes, letisztult környezetben, mégis igazi görög atmoszférában - amit a személyzet szívélyes, figyelmes, nagyon kedves vendéglátása biztosított - ebédelhettünk eredeti görög, ízletes, szépen tálalt ételeket.
Budapesten, a belváros közepén Görögország mediterrán hangulatú, kellemes éttermében éreztük magunkat.

Συγχαρητήρια και χίλια ευχαριστώ! :)

Köszönet neki: aszpasziac
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 18.

Kedves Aszpaszia C,

Először is meg szeretnénk köszönni, hogy idejét nem sajnálva leírta nekünk rendkívül kedves és őszinte véleményét rólunk, itt a TripAdvisor-on.

Nagyon örülünk neki, hogy éttermünk belső környezetét letisztulnak, de mégis autentikus görögnek találta, őszintén reméljük, hogy minden perce egy élmény volt nálunk. Remek érzés látni, hogy személyzetünk munkájával is maximálisan elégedett volt, jó tudni, hogy figyelmesnek és nagyon kedvesnek találta őket ittléte alatt. Legfontosabbat a végére hagytuk, ennél boldogabbak nem is lehetnék, hiszen ételeinket teljesen ízletesnek találta és még a tálalással is elképesztően elégedett volt.

Még egyszer köszönjük hozzánk tett látogatását, nagyon örülünk, hogy Görögország teljes hangulatát képesek voltunk Önnek visszaadni. Nagyon örülnénk, ha újra ellátogatna hozzánk a közeljövőben, mi már alig várjuk a legközelebbi adandó alkalmat.

Mazi Management

Értékelés időpontja: 2017. április 6.

Letisztult design, barátságos hangulat, figyelmes, udvarias kiszolgálás, és ami a legfontosabb: kitűnő ételek, elfogadható árakon. Az egyetlen szépséghiba: pont az általunk választott egyik főétel nem volt aznap rendelhető.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: epeter665
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 10.

Kedves epeter665,

Először is hadd köszönjük meg, hogy tömör, de annál hasznosabb véleményét leírta fánkozónkkal kapcsolatban itt, a TripAdvisor-on.

Nagyon örülünk, hogy a Mazi-ba tett látogatása során meg volt elégedve mind a dizájnnal és hangulattal, ezúton is reméljük, hogy kiszolgálásunk mindenben tökéletes volt, örülünk, hogy dolgozóink udvariasságáról hallhatunk viszont. Emellett kimondhatatlanul hálásak vagyunk amiért ételeink mind minőségben, mind árban kitűnőek voltak, ugyanakkor sajnáljuk, hogy az egyik főételünket aznap nem tudta megkóstolni.

Még egyszer nagyon köszönjük pozitív és magas értékelését, reméljük hamarosan találkozunk a közeljövőben, az addigi viszontlátásra!

Értékelés időpontja: 2017. április 2. mobiltelefonon

Ebèdelni voltunk a párommal, tökèletes volt minden a felszolgàlàstòl kezdve az ètelekig, maga a hely is fantasztikus. Köszönjük!

Köszönet neki: Bianka B
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 5.

Kedves Bianka B,

Először is hadd köszönjük meg, amiért leírta nekünk ezt a csodálatos véleményt és még képeket is csatolt hozzá, nagyon hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk a TripAdvisor-on.

El sem tudja képzelni mennyire boldoggá tesz minket, hogy a romantikus ebédjük ennyire tökéletesre sikerült éttermünkben, nagyon örülünk, hogy mind az ételek, mind pedig a felszolgálás is teljesen megnyerő volt. Az is nagyon jól esik számunkra, hogy éttermünk szépségét is kiemelte, magunk is úgy gondoljuk, hogy a Mazi egy teljesen egyedi és csodálatos hely!

Még egyszer köszönjük szépen, hogy egy ilyen csodálatos tapasztalatot olvashattunk, ez büszkeséggel tölt el minket. Reméljük találkozunk még a mihamarabbi jövőben, az addigi viszontlátásra!

Üdvözlettel,
Mazi Management

Értékelés időpontja: 2017. március 28.

Amikor ideérkeztünk, nem volt foglalásunk, de ennek, és a nagyjából teltház ellenére is tudtak nekünk helyet biztosítani, ez nagyon pozitív volt számomra. Ezen kívül persze az ital és az ételek is nagyon finomak és laktatóak voltak.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: csanady_adel
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 2.

Kedves csanady_adel,

Először is hadd köszönjük meg, hogy a drága idejéből feláldozott egy kicsit, hogy leírja őszinte tapasztalatait éttermünkkel kapcsolatban. Csapatunkat ez nagyon boldoggá teszi.

Nagyon örülünk, mivel annak ellenére, hogy nem foglaltak asztalt a Maziba, letudtak ülni es egy csodálatos alkalommal lettek gazdagabbak. Ennél boldogabbak nem is lehetnénk, hiszen mind az ételek, mind az italok minőségével és ízeivel is teljesen elégedettek voltak, reméljük minden falatuk egy élmény volt. Azt is köszönjük, hogy adagainkat is kiemelte, nagyon örülünk, hogy laktatóak voltak.

Még egyszer nagyon köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk és nagyon reméljük, hogy minden perc egy teljesen pozitív tapasztalat volt. Mi már alig várjuk, hogy újra ellátogasson hozzánk, várni fogjuk ínycsiklandó ételeinkkel.

Mazi Management

A következőt megtekintő utazók: Mazi ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mazi? Ossza meg benyomásait!