“Kíválló görög étterem!”
Mazi értékelése

Mazi
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Tetszik, hogy 1pincér kivételével mind igazi görög! Az ételek is itt hasonlítanak az igazi görög ételekhez! Minden nagyon finom és ízletes ! Biztos vissza megyünk!

Köszönet neki: BBalintt
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 19.

Kedves 450b_lintb!

Engedje meg, hogy a teljes személyzet nevében megköszönjem a kedves szavakat, amiket megosztott velünk itt, a Mazi TripAdvisor oldalán. Mindig próbálunk a kedves vendégeink kedvében járni, hálás vagyok, amiért értékelt minket. Fantasztikus érzés hallani, hogy a felszolgált ételt színvonalasnak és finomnak találta. Reméljük sikerült elrepítenünk Önt nálunk tartózkodása során a csodálatos Görögországba. Személyzetünkre rendkívül büszkék vagyunk, a lehető legmagasabb szolgáltatást nyújtják vendégeinknek nap mint nap. Biztosítjuk afelől, hogy kedves, dicsérő szavai eljutnak hozzájuk! Nagyon örülök, hogy vissza fog térni a Mazi étterembe.

Minden jót,

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

A tálalás gyönyörű volt, finomak voltak az ételek és a személyzet is nagyon kedves és udvarias volt. Különösen dicséretet érdemel az, hogy a gluténérzékenyekre kiemelten figyelnek.

Köszönet neki: FanniM98
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

Kedves Fanni M,

Kezdésnek hadd közöljük Önnel mennyire jól eső érzés látni, hogy megosztotta velünk csodálatos véleményét éttermünkről itt, a TripAdvisor-on.

Hálásan olvassuk, hogy Ön elégedett volt szolgáltatásainkkal, finomnak találta az ételeket és segítőkésznek a személyzetünket. Külön öröm számunkra, hogy megemlítette, hogy a glutén érzékeny vendégeink kérései sem okoznak nekünk nehézséget. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy vendégeink valamennyi elvárásának, kívánságának eleget tegyünk, ezért jólesik, amikor ők visszacsatolásként megjegyzik figyelmességünket.

Végezetül, nem is lehetnénk hálásabbak dicsérő szavaiért és amiért másoknak is ajánlotta éttermünket! Reméljük, a közeljövőben újra vendégül láthatjuk!

Üdvözlettel,
Mazi Management

Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Kiváló kiszolgálás, készséges pincérek; a kiválasztott ételek minőségével és mennyiségével meg voltunk elégedve.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: trainerkovacs
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 22.

Kedves trainerkovacs,

Köszönjük, hogy a Mazi éttermet választotta, illetve, hogy látogatásával kapcsolatos tapasztalatait megosztja a TripAdvisor olvasóival. Hálásak vagyunk, hogy kommentjében kiemelte a rendkívül kedves kiszolgálást. Pozitív visszajelzése inspirál minket. Továbbá, nagy örömünkre szolgál, hogy a mennyiséggel és a minőséggel maradéktalanul elégedett volt. Még egyszer köszönjük, hogy minket választott és reméljük visszatér a Mazi étterembe. Ugyanezzel a színvonalas szolgáltatás várjuk vissza.

Minden jót,
Mazi Management.

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Kiváló étterem, barátságos hangulatú hely. A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt, teljesen meg voltam elégedve. A fogások pedig mennyeiek voltak, csak ajánlani tudom minden arra járónak.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: pzsanett95
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 20.

Kedves PZsanett95,

Köszönjük, hogy a Mazi éttermet választotta, és hogy megosztotta látogatásával kapcsolatos élményeit a Tripadvisor olvasóival.
Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért éttermünk hangulatát és a személyzet profi kiszolgálását illetően. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte ételeink minőségét, és hogy másoknak is szívből ajánlja éttermünket.

Értékelés időpontja: 2018. február 9. mobiltelefonon

Én kebabot ettem a párom krétai tésztát. Mindkettő nagy zaftos és finom volt! A kebabban juicy volt a hús!!!! A tésztán pedig valami speckós fűszer volt! A személyzet nagyon jófej volt! Még jis meglepi fagyit is kaptunk!

Köszönet neki: saxophonemaster
PM_QualityManagement, a Mazi alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 13.

Kedves Péter B,

Nagy örömmel olvassuk az elégedettségét az éttermünkkel kapcsolatban köszönjük, hogy ezt megosztotta velünk és a TripAdvisor-on is. Boldogsággal tölt el minket mindig, mikor a vendégeinktől ilyen sok pozitív visszajelzést kapunk.
Nagyon örülünk, hogy Önnek és a kedves párjának is elnyerte tetszését az ételek íze és fűszerezése.
Számunkra megtiszteltetés, hogy minket választottak, mindig öröm, ha egy kis apró gesztussal még élvezetesebbé tudjuk varázsolni az Önök idejét.
Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért, és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt.

Üdvözlettel,
Mazi Management

A következőt megtekintő utazók: Mazi ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mazi? Ossza meg benyomásait!