“Ebéd”

Don Nino Étterem és Pizzéria
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Meg nyomokban sem tartalmaz olasz izeket! A kiszolgalas rendben van, a hely maga nagyon retro, mint egy siofoki SZOTT udulo,korulbelul, de ezen felul lehetne emelkedni, ha az etelek jok lennenek. A minoseghez kepest magas arak.

2  Köszönet neki: majtenyibernat

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nagyon kellemes étterem. A személyzet nagyon kedves, gyors, az ételek nagyon finomak voltak. Szépen berendezett helyiség, reális árak, nagy választék. Mindenképpen vissza fogunk még menni.

1  Köszönet neki: Krisztina234
Értékelés időpontja: 2017. január 19. mobiltelefonon

Nagyon rendben van! Komoly konyhát visznek. Két olasz is dolgozik az ételekkel. A hely maga nem szokványos de megéri ezen túllepni. A diavola pizza és a tenger gyümölcse spagetti top. Ajánlom.

A látogatás dátuma: 2017. január
3  Köszönet neki: tiborp680
Értékelés időpontja: 2016. december 18. mobiltelefonon

Minden remek volt, igazi olasz konyha, szívvel és hozzáértéssel, nagyon jó alapanyagokból! A kiszolgálás is szívélyes, családias. Köszönjük.

A látogatás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: Discover684636
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 18.

1 hónapon belül kétszer is voltunk a helyen, mert nagyon meggyőző volt az első találkozás. Az egyik legjobb pizza amit Bp-en ettem eddig, vékony tészta, igazi paradicsomszósz, minőségi sajt. Második alkalommal Pasta alla Norma (paradicsomos-padlizsános) tésztát ettem, hát valami fergetegesen finom volt. A bruschetta házi kenyérrel készült, nagyon finom. Cannolit és tiramisut próbáltuk, de van igazi olasz fagyi is. Étlapot a facebook oldalokun meg lehet találni.
A kiszolgálás kedves, (végre nem flegma, lenéző pincér, mint sajnos legtöbb helyen) de érezhetően hétvégén kevés az egy pincérlány. Kiesik kicsit a belvárosból, de érdemes meglátogatni (8E buszmegállója itt van), szép nagy terasza van, kicsi játszótérrel, úgyhogy gyerekekkel is ajánlom (van gyerekpizza is)

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
2  Köszönet neki: Eva W

A következőt megtekintő utazók: Don Nino Étterem és Pizzéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Don Nino Étterem és Pizzéria? Ossza meg benyomásait!