Mai nyitvatartás: 9:30 - 22:00
Varázslatos

A Harry Potteres szobában voltunk, nagyon jó, érdekes és különleges volt, hiszen 1db lakat sem volt... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 7.
Juditt0
Másnapos lányok másnapos kalandja

Nagyon jól éreztük magunkat, szuperül volt megcsinálva a szoba. És még időben ki is jutottunk. A... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. január 18.
a13pk
Mind a(z) 275 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 6.

A másnaposok szabaduló szoba igazi kihívás volt, nagyon jól megkreált történet részesei lehettünk :)

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: menyka
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Jó kis fejtörős összetett játék volt! Kis segítséggel sikerült kijutnunk időben de azért megtekerte az agyunkat rendesen! Köszönjük a lehetőséget!

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: spR8630IP
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Minőségi szoba, vicces megoldásokkal. A lakatok mellett mechanikus kivitelezések, melyek meglepő megoldásokban nyertek kivitelezést. Mindenkinek csak ajámlani tudom!

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Vacation759879
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Kellemes péntek esti kikapcsolódás volt barátokkal. A feladatok rutintalanoknak mint mi picit nehezek voltak, de aki már többször szabadult, biztos könnyebben oldja meg a feladványokat. Mókás, vicces feladatok.

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: babaizsofi
Értékelés időpontja: 2018. január 4.

3 Harry Potter fannel voltunk és mind a négyen nagyon élveztük a "szabadulást" :) Bárkinek, aki szereti ezt a világot vagy aki el szeretne jutni Londonba a Harry Potter studio tourra, de egyenlőre nincs rá lehetősége, annak bátran ajánlom:)

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: kistili