Mai nyitvatartás: 9:30 - 22:00
Varázslatos

A Harry Potteres szobában voltunk, nagyon jó, érdekes és különleges volt, hiszen 1db lakat sem volt... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 7.
Juditt0
Másnapos lányok másnapos kalandja

Nagyon jól éreztük magunkat, szuperül volt megcsinálva a szoba. És még időben ki is jutottunk. A... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. január 18.
a13pk
Mind a(z) 275 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Színvonalasan kialakított a Harry Potter szabaduló szoba. A film hű kellékek emelték a játék színvonalát. A játékvezető kedves és készséges. Szuper , hogy a játék után lehetőség volt születésnap megünneplésére is.

Köszönet neki: mklari62
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Szuper izgalmas, meglepően szellemes feladványok, impozáns díszletek, kedves és segítő személyzet. Nagyon jól szórakoztunk mindhárom alkalommal!

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: RitaP3613
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Sajnos még csak a Roxfortban jártunk, de szeretnénk minden szobát kipróbálni.
A látványvilág tökéletes, a feladatok kellően nehezek voltak, semmire sem jöttünk rá azonnal. Szerintem egy kicsit azért kell hozzá ismerni a filmeket, de nem feltétlen szükséges.
A végére már szinte mi is a HP-ben éreztük magunkat, főleg a díszlet és az eszközök miatt.
Annyit hozzá fűznék, hogy szerintem ezt, ha 2-3 embernél többen játsszák, valószínűleg sokkal kevesebb idő alatt meg lehet oldani, és így nem lenne annyira élvezetes a játék.
Mi ketten voltunk, így volt tökéletes.

Köszönjük az élményt, jövünk máskor is! :)

Köszönet neki: BarbaraP5303
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Ötletes feladványok voltak, nagyon jól éreztük magunkat a barátaimmal. Ajánlom mindenkinek aki arra jár!

Köszönet neki: noemikiss515
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

A másnaposok szabaduló szoba igazi kihívás volt, nagyon jól megkreált történet részesei lehettünk :)

Köszönet neki: menyka