“Csak a sör jó.”

Trio Lord Étterem és Sörház
Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Nagyon rossz volt az összes étel, a kiszolgáló több ételt elfelejtett kihozni. Csak rántott dolgot éri meg rendelni, a lordok fatányérosa viszont kritikán aluli, többnapos maradék húsokból volt összerakva. A sörök jók.

2  Köszönet neki: Horesz1994

Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Bónusz brigádos kuponnal voltunk. A hely tele volt, a két pincér szemmel láthatóan nem győzte az iramot. Nagyon lassúak voltak, nehézkesen ment minden. Az étel (bőség tál), nagyon finom volt csak hidegen hozták ki. De legálabb tényleg nagy adag volt, nem is tudtuk megenni. A maradékot elcsomagoltattuk, de elfelejtették s mikor rákérdeztünk kiderült, hogy kidobták így totál mást kaptunk helyette...

2  Köszönet neki: Zoltán Ö
Értékelés időpontja: 2017. november 15. mobiltelefonon

Valtozatos etlap, jo arak. Hetkoznap nagyon finom menu nagyon olcson es gyors kiszolgalassal. Pincerek nagyon kedvesek, felkeszultek, segitokeszek. Csak ajanlani tudom.

1  Köszönet neki: Lajos B
Értékelés időpontja: 2017. október 29. mobiltelefonon

Kellemes, nyugodt hely, nagy valasztek, korrekt kiszolgalas, izletes, nagy adagok es az ar-ertekarany is kedvezo. Egyszer voltunk ott szombat delben, meg voltunk elegedve, ajanlani tudom.

2  Köszönet neki: Földi A
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

Kuponnal voltunk. Bár a pincér egyedül volt, gyorsan ki lettünk szolgálva. A bőségtál tényleg bőségtál, haza is hoztunk. Az étel nem kiemelkedően, de jó. Érdemes betérni.

1  Köszönet neki: Culture725961

A következőt megtekintő utazók: Trio Lord Étterem és Sörház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trio Lord Étterem és Sörház? Ossza meg benyomásait!