“Yeah buddy ”
Bridges Food Bar értékelése - ZÁRVA

Bridges Food Bar
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Food was lit yo. Y'all gotta have the steak and vegetables. (A kaják királyok, próbáld ki a steaket és grill zöldséget)

Köszönet neki: Robert W

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 15. mobiltelefonon

Nagyon barátságos hely.Mac N cheese burgert és egy kacsa burgert rendeltünk.
Mind a két burger isteni volt.Mindenkinek szívből ajánlom. A felszolgáló lány és fiú nagyon kedves volt.
Köszönjük szépen.

Köszönet neki: Botii
Értékelés időpontja: 2017. július 16. mobiltelefonon

Szuper hely! Nagyon kedves kiszolgálás, dicséret a mosolygós lányoknak.
Nagyon finom a Mac " N " Cheese szendvics.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: antalnorbi
Értékelés időpontja: 2017. március 30.

A Bridgesben két menüt kínálnak az állandó étlapon kívül, az egyik elfogyott, a másik rakott karfiol és brokkoli volt valamint palócleves. Nem szólt rosszul, nem is nézett ki rosszul, az ára is kedvező volt, de nem akartam jóllakni egy helyen.
Így aztán inkább egy hot-dogot kértem miután a burger-variációkat végigolvastam. Az volt a logika a hotdog-rendelésben, hogy jó burgert sok helyen készítenek, de ígéretes hot-dogot nem. A pultos hölgytől kérdeztem, hogy a három izgalmas variációból melyiket ajánlja leginkább. Mondta, hogy a kecskesajtosat. Tetszett, hogy van véleménye és hogy az a vélemény határozott, így aztán hagytam magam rábeszélni.
Kitűnő volt a kolbász, kiváló a kifliszerűség is, talán némi mustár vagy egyéb belevaló még jól jött volna, ezt a Töltőben ügyesebben oldják meg. 1100 ft-t fizettem a produkcióra.
A beltér is rokonszenves, a galériát három jelentős híd fotója díszíti (Lánchíd, Szabadság híd és Erzsébet híd). Az asztalon vannak színes ceruzák is, akinek kedve van, lehet rajzolni, ezt a lehetőséget, ha gyerekekkel jöttem volna, biztos, hogy kihasználtuk volna.

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2017. február 6. mobiltelefonon

Letisztult stílusú, trendi étterem a Corvin negyednél az Üllői úton.
Romantikus, kellemes hangulatú hely, ugyanakkor játékos is, mert a (hidat ábrázoló) tányéralátétet ki lehet színezni az asztalokon kirakott színesceruzákkal is.
Az ételek finomak, és kínálatunk széles palettán mozog.

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: Krisztina E