“Finom kis hely”
Roxane Cafe & Grill értékelése

Roxane Cafe & Grill
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Hétköznap mentünk vacsorázni, teljesen pozitív az első benyomás. Kedves személyzet, finom ételek, hangulatos hely!

2  Köszönet neki: CsillaH86

Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Annyira finom az etel, hogy mi csak a kulonleges alkalmakkor valasztjuk ezt a helyet, mivel ha ez lenne az alap, akkor minden mas csalodas lenne :)

Köszönet neki: gaborvajo
Értékelés időpontja: 2017. július 5. mobiltelefonon

Kitűnő ételek és kiszolgálás! Csak ajánlani tudom! Szép berendezés, jó elhelyezkedésű étterem, csendes, nyugodt környezetben.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: GaborConway
Értékelés időpontja: 2017. május 24.

Szép, hangulatos,eldugott, csendre vágyóknak ideális. Az étlap lényegre törő, nem agyonbonyolított díszcsoda, amin ki sem ismerném magam. Külön lapon a heti/napi ajánlat. Borlap szép, ízléses, borválaszték megfelelő, se nem sok, se nem kevés. A választott ételem -elfogultan, farkaséhesen mentem oda :) - ízletes, laktató, behabzsoltam.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: strcc
Értékelés időpontja: 2017. május 1.

Kissé eldugott helyen, de aki egyszer járt már itt, biztosan visszatér. Nyáron belső udvar is működik.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: AntalH36

A következőt megtekintő utazók: Roxane Cafe & Grill ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Roxane Cafe & Grill? Ossza meg benyomásait!