“Bármikor”
Kunyhó cukrászda értékelése

Kunyhó cukrászda
121. helyezett 215 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Bármikor tökéletes megoldás ez a hely. Hiszen legyen szó egy finom kávéról vagy a családi születésnapit tortáról, mindig finom és édes az ennivaló.
Sajnos a vendégkör elég “vegyes” de azért elviselhetőek még amikor sokan is vannak.
M

1  Köszönet neki: NemethMark

Értékelés időpontja: 2018. január 25. mobiltelefonon

Pozsonyi mákos kifli, Rákóczi túrós... ezek kifogástalanok... Remek, hogy télen téliesítik a kert részt. Kedves kiszolgálás, jó árak.

A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: ASUS 6 Stub App Smartphone
Köszönet neki: KoxKomb
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10.

Családunk éves szinten kisebb vagyont hagy ebben a cukrászdában, amit már csak azért is szeretünk, mert gyerekkorom óta ismerem. A hely kellemes, a választék széles, még egészséges nassolni valók irányában is fejlesztenek (gyümölcstál). A fagylalt választékukat és a jégkrém tortáikat külön kiemelném. Az árak teljesen rendben vannak, a kávék is finomak. Szülinapi tortákat is rendszeresen rendelünk itt, azokkal is mindig meg voltunk elégedve. Kevésbé édes szájúként a sós aprósüteményeket különösen szeretem, azokat is bátran ajánlom.

Negatívumot kettőt tudok említeni: legelső sorban az évek óta változatlanul rendkívül udvariatlan, kellemetlen kiszolgálókat, akikben szemernyi megértés vagy kedvesség nem lapul. Kifejezetten kellemetlen friss élmény, hogy miután konkrétan tízezreket költünk náluk minden nem téli hónapban (bár lehet, hogy akkor is, mert akkor meg szülinapok miatt a torták mennek nálunk, karácsonykor meg a bejgli), amikor fél adag jégkását akartunk a legkisebbnek kérni (3 éves), sehogy nem tudták megoldani, de meg sem próbálták, sőt, nagyon csúnyán kezelték a helyzetet. Ezt, tekintettel a mi vevői hűségünkre, hogy évtizedek óta visszatérő vásárlók vagyunk családi szinten, sőt, a tulajdonost is ismerem, nagyon szíven ütött. Nem a pénz, hanem a hozzáállás miatt. A másik, hogy nekem túl nagyok és habosak a sütemények, de a fagyikkal bőven tudom magam kárpótolni.

2  Köszönet neki: Odyssey709317
Értékelés időpontja: 2017. április 3. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hely, finom sütik kel és kedves kiszolgálással, nagyon tudom ajánlani! + Az Albán krémes fincsi volt :)

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Méder Á
Értékelés időpontja: 2017. március 5. mobiltelefonon

A cukrászda egy kertvárosi részen, ket utca kereszteződésénél található. Kocsival könnyen megközelíthető és az utcán a parkolás megoldott.
A cukrászda kerthelyiséggel rendelkezik, ami téliesített is, így ősztől tavaszig zárt rész ez is.
A belső rész kicsi, hangulatos. 3-4 asztal található ebben a részben.
A kiszolgálás kedves és mindig két eladó van, így a kiszolgálás folyamatos is.
A sütemények széles választékban kaphatóak, és mindig kellően feltöltött a készlet is. A sütemények ízletesek és mindig frissek.
A cukrászda nem túl impozáns, régies egyszerű.
Találkozókra nem alkalmas a hely az elhelyezkedése és a kialakítása miatt, azonban elvitelre remek vagy gyerekkel ide látogatva is ideális.

A látogatás dátuma: 2017. március
2  Köszönet neki: 555tamas

A következőt megtekintő utazók: Kunyhó cukrászda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kunyhó cukrászda? Ossza meg benyomásait!