1 707 találat
Értékelés időpontja: 2017. február 23.

Először is,nagyon köszönjük Jonatánnak a szives fogadast a recepción!! Gyönyörű szobát kaptunk,el se akartuk hagyni :-)
A reggeli is kiváló,pont eleg választékkal.
Csak ajánlani tudom,rövidebb-hosszabb tartozkodasra is.

Szobatipp: Megeri az upgrade a lakosztalyra,hatalmas a szoba!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: emenke
SohoBoutique, a Soho Hotel alkalmazásában álló Front Office Supervisor válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. február 24.

Kedves Emese, Tisztelt Vendégünk,

Hálásan köszönjük a több mint kedves szavakat. Hihetetlen öröm számunkra, ha a vendégeink boldogan és feltöltődve távoznak a szállodánkból.

Kedves szavait már továbbítottam is a reggeliztető részlegnek. Nagyon boldogok, hogy munkájuk igaz értékelésre lelt.

Külön köszönjük, hogy a hotel szolgáltatásait maximálisra értékelte és megjutalmazott bennünket egy nagyon szép öt csillagos visszajelzéssel. :)

Mi is nagyon sajnáljuk, hogy el kellett hagyniuk a szobájukat. Maradhattak volna még egy kicsit velünk. :)

A magam nevében hálásan köszönöm, hogy külön megemlítette a nevemet. Igazán megtisztelő, hogy idejét nem sajnálva kifejezte az értékelését, mely oly ritka a mai, rohanó világban.

Nagyon hálásak vagyunk, hogy a mi szállodánkat választották. Reméljük legközelebb ismét megtisztelnek a bizalmukkal.

Nagyon várjuk vissza Kegyedéket. Addig is minden jót és jó egészséget kívánunk.

Front Office Supervisor
Soho Boutique Hotel Budapest

Értékelés időpontja: 2017. február 23.

Gyönyörű, modern, kényelmes hotel, pozitív légkörrel! Érkezéskor Jonatán fogadott bennünket, akitől kiváló kiszolgálást és gyönyörű szobát kaptunk. Reggeli is bőséges, nagyszerű volt! A hotel tökéletes helyen van a belvárosban.

Szobatipp: 412 suite must have!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Veronika P

Kedves Veronika, Tisztelt Vendégünk,

A hotel teljes személyzete, valamint a magam nevében hálásan köszönöm, hogy a Soho Boutique Hotelt választották. Hihetetlen öröm számunkra, ha munkánk igaz értékelésre talál.

Külön köszönet azért, mert nem vette természetesnek a hotel által nyújtott szolgáltatást, és szabadidejét sem sajnálva egy gyönyörű öt csillagos visszajelzéssel ajándékozott meg bennünket.

Az újonnan kinevezett Food & Beverages Managerünk minden nap azon fáradozik, hogy minél színesebb választék álljon vendégeink részére a reggeli alatt. Mindenképpen továbbítani fogom a kedves szavait a reggeliztető részleg irányába is. Biztos vagyok benne, hogy bátorítólag fognak hatni rájuk.

Személyem külön megemlítése már-már zavarba ejtő a számomra. :) Nagyon szépen köszönöm a szép szavakat. Igazán lelkesítőek!

Bízunk benne, hogy a jövőben is a Soho Boutique Hotelt fogják választani. Részünkről megtisztelő lenne, ha ismételten bizalmat szavaznának nekünk.

Várjuk Önöket vissza.

Minden jót és a sok boldogságot kívánunk!

Front Office Supervisor
Soho Boutique Hotel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. november 29.

Minden rendben ezzel a hotellel, bár ha nem közvetlenül náluk foglalsz, akkor elég kicsi szobát kapsz, de el lehet férni pár napra. A reggelinél megtörténhet, hogy nem lesz asztal, mert a hotel méretéhez kicsit nagyobb ebédlő kellene, de ez minket nem érdekelt, mindig volt hely, csak másoknak kellett várakozni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: traveliguana
SohoBoutique, a Soho Hotel alkalmazásában álló Front Desk Management válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. január 12.

Tisztelt Bago Péter Úr, Kedves Vendégünk,

Nagyon köszönjük a szíves visszajelzését és hálás köszönet az öt csillagos osztályozásáért.

Kimagaslóan értékes számunkra minden olyan visszajelzés, mely a vendégelégedettségi mutatóinkat képes növelni, és kedves tanácsokat is tartalmaz.

Külön köszönetet érdemel részünkről, hogy megemlített területeket, ahol fejlesztéseket tudunk eszközölni a jövőben. Az észrevételeit továbbítani fogom a szálloda vezetősége felé, mint például a reggeliztető részleg bővítése vagy átformálása, hogy a vendégeinknek véletlenül se kelljen várakozniuk a reggelinél.

A "Boutique Hotel" elnevezés egyben kisebb szobaméret standardre utal a alapszobatípusok tekintetében. Azonban örömmel tájékoztatjuk, hogy legközelebbi foglalása esetén módjában áll választani az ún. Junior Suite, valamint a Vampire Suite lakosztály típusú szobáinkból is. Így tágasabb környezetben élvezheti a kikapcsolódást, annak ellenére, hogy Önöknek az alapszobatípus méret sem okozott különösebb problémát.

Megtisztelt bennünket a visszajelzésével. Nagyon értékes minden visszajelzés.

Reméljük, legközelebb is a Soho Boutique Hotelt választja, és újból megtisztel bennünket a bizalmával.

Front Desk

Értékelés időpontja: 2016. november 18.

remek hétvégét töltöttünk itt, a belváros minden része jól megközelíthető, a szoba (lakosztály) kitűnően berendezett volt és kellemes atmoszférát árasztott.
A franciaágy kényelmes, pihentető volt benne aludni.
Nagyon jó, hogy a szobákat elég délben elhagyni, nem kell rohanni, mint más helyeken.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: FrequentFlier679103

Kedves József K, Tisztelt Vendégünk,

Hatalmas öröm volt számunkra olvasni a kedves visszajelzését.

Rohanó világunkban külön érték, ha valaki időt fordít arra, hogy értékeljen egy kapott szolgáltatást. Ezt Ön megtette, mely nem maradt értékelés nélkül a mi részünkről.

Külön köszönet az öt csillagos osztályozásért. Mi minden esetben azon dolgozunk, hogy a vendégeink úgy érezhessék, öt csillagos szolgáltatásban részesülnek. Nagy siker ez a számunkra, hogy Önök így érezték magukat nálunk.

Jó volt olvasni, hogy tetszett Önöknek a lakosztályunk. A check out ideje pontosan vendégeink kényelme érdekében lett 12:00-ra beállítva.

Reméljük, hogy legközelebb is megtisztelnek bennünket a látogatásukkal. Mi nagy szeretettel látnánk Önöket ismét vendégül.

Értékelés időpontja: 2016. augusztus 14. mobiltelefonon

koszonjuk remekul ereztuk magunkat. nagyon igenyes lakosztalyt kaptunk, nagyon tetszett a tagas zuhanyzo. a reggelivel is elegedettek voltunk. legkozelebb is itt toltjuk az evfordulonkat, valoszinuleg tobb szolgaltatast is igenybe fogunk venni :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. augusztus
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Seaside663822

Tisztelt Viktória V, Kedves Vendégünk,

Nagyon nagy öröm volt olvasni, hogy öt csillagos értékelést adott a szállodánkra.

Minden vendégvisszajelzés értékes számunkra, de külön öröm, ha érezzük, munkánknak meg van az értéke és boldog vendégeket látunk a szállodánkban. Szeretnénk azt is megköszönni, hogy nem vették természetesnek mindezt és értékes időt áldoztak az online visszajelzés/értékelés elkészítésére.

Örülünk, hogy elégedettek voltak a szobájukkal és a reggelit is nagyon ízletesnek találták.

Gratulálunk az évfordulójukhoz utólag is, és mi lennénk mélységesen megtisztelve, ha legközelebb is a SOHO Boutique Hotelt tisztelnék meg a bizalmukkal.

Mi biztosíthatjuk Önöket, hogy hasonló vendégszeretettel fogjuk várni Önöket, mint visszatérő vendégeinket.