1 780 találat
Értékelés időpontja: 2019. május 7.

Az interneten található képek alapján választottam ezt a hotelt. Őrzött parkolóhellyel fizettem ki egy személyre és egy napra az 511-es szobájukat. A parkolás nagyon nehéz a liftes megoldással (rettenetesen szűk) pedig nincs hatalmas autóm.
A szoba alvásnak megfelelt de messze elmaradt a képekhez képest. A fürdőszobában voltak hiányosságok, azonban a tusfürdő tartály üres volt és sok helyen a szilikonok tisztasága/épsége és a különböző anyagok találkozása hagyott kívánnivalót maga után.
A recepciósok jó kedélyűek és segítőkészek, udvariasak le a kalappal.
Nálam elkövettek azonban egy hibát (érdemes odafigyelni) Kifizettem készpénzben a minibáros fogyasztásomat azonban a dombornyomott kártyámról is. ( ??? )
Pár hívás után visszakaptam az összeget bár a 1,5 % os kártyadíjat már nem sikerült megtéríteniük pedig látszódott az igazoláson amit szintén elküldtem nekik.
A kifizetett reggeli átlagos volt, a kolbász és az egyszerű felvágottakat palátáját én kibővíteném ahogyan a sajtokét is.
Úgy gondolom hogy a 30.000 forint feletti összegért amit ott hagytam több vagy jobb szolgáltatást szerettem volna kapni. ;)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. április
Köszönet neki: 922attilak
Értékelés időpontja: 2018. július 19.

Minden abszolút rendben ment, egy nagyszerű, kényelmes és ehhez mérten kedvező árú családbarát hotel. A szoba kicsit kicsi, de minket nem érdekelt.

Chris a frontdesk-ből különösen kedves és segítőkész volt az itt töltött időnk alatt, készséggel állt szolgálatunkra bármikor, amikor kérdésünk vagy kérésünk merült föl.
Biztos jövünk még ide a párommal és csak ajánlani tudom mindenkinek!

Szobatipp: A 312-es szobát csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: johnormandi
Értékelés időpontja: 2017. február 23.

Először is,nagyon köszönjük Jonatánnak a szives fogadast a recepción!! Gyönyörű szobát kaptunk,el se akartuk hagyni :-)
A reggeli is kiváló,pont eleg választékkal.
Csak ajánlani tudom,rövidebb-hosszabb tartozkodasra is.

Szobatipp: Megeri az upgrade a lakosztalyra,hatalmas a szoba!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: emenke
SohoBoutique, a Soho Hotel alkalmazásában álló Front Office Supervisor válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. február 24.

Kedves Emese, Tisztelt Vendégünk,

Hálásan köszönjük a több mint kedves szavakat. Hihetetlen öröm számunkra, ha a vendégeink boldogan és feltöltődve távoznak a szállodánkból.

Kedves szavait már továbbítottam is a reggeliztető részlegnek. Nagyon boldogok, hogy munkájuk igaz értékelésre lelt.

Külön köszönjük, hogy a hotel szolgáltatásait maximálisra értékelte és megjutalmazott bennünket egy nagyon szép öt csillagos visszajelzéssel. :)

Mi is nagyon sajnáljuk, hogy el kellett hagyniuk a szobájukat. Maradhattak volna még egy kicsit velünk. :)

A magam nevében hálásan köszönöm, hogy külön megemlítette a nevemet. Igazán megtisztelő, hogy idejét nem sajnálva kifejezte az értékelését, mely oly ritka a mai, rohanó világban.

Nagyon hálásak vagyunk, hogy a mi szállodánkat választották. Reméljük legközelebb ismét megtisztelnek a bizalmukkal.

Nagyon várjuk vissza Kegyedéket. Addig is minden jót és jó egészséget kívánunk.

Front Office Supervisor
Soho Boutique Hotel Budapest

Értékelés időpontja: 2017. február 23.

Gyönyörű, modern, kényelmes hotel, pozitív légkörrel! Érkezéskor Jonatán fogadott bennünket, akitől kiváló kiszolgálást és gyönyörű szobát kaptunk. Reggeli is bőséges, nagyszerű volt! A hotel tökéletes helyen van a belvárosban.

Szobatipp: 412 suite must have!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Veronika P

Kedves Veronika, Tisztelt Vendégünk,

A hotel teljes személyzete, valamint a magam nevében hálásan köszönöm, hogy a Soho Boutique Hotelt választották. Hihetetlen öröm számunkra, ha munkánk igaz értékelésre talál.

Külön köszönet azért, mert nem vette természetesnek a hotel által nyújtott szolgáltatást, és szabadidejét sem sajnálva egy gyönyörű öt csillagos visszajelzéssel ajándékozott meg bennünket.

Az újonnan kinevezett Food & Beverages Managerünk minden nap azon fáradozik, hogy minél színesebb választék álljon vendégeink részére a reggeli alatt. Mindenképpen továbbítani fogom a kedves szavait a reggeliztető részleg irányába is. Biztos vagyok benne, hogy bátorítólag fognak hatni rájuk.

Személyem külön megemlítése már-már zavarba ejtő a számomra. :) Nagyon szépen köszönöm a szép szavakat. Igazán lelkesítőek!

Bízunk benne, hogy a jövőben is a Soho Boutique Hotelt fogják választani. Részünkről megtisztelő lenne, ha ismételten bizalmat szavaznának nekünk.

Várjuk Önöket vissza.

Minden jót és a sok boldogságot kívánunk!

Front Office Supervisor
Soho Boutique Hotel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. november 29.

Minden rendben ezzel a hotellel, bár ha nem közvetlenül náluk foglalsz, akkor elég kicsi szobát kapsz, de el lehet férni pár napra. A reggelinél megtörténhet, hogy nem lesz asztal, mert a hotel méretéhez kicsit nagyobb ebédlő kellene, de ez minket nem érdekelt, mindig volt hely, csak másoknak kellett várakozni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: traveliguana
SohoBoutique, a Soho Hotel alkalmazásában álló Front Desk Management válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. január 12.

Tisztelt Bago Péter Úr, Kedves Vendégünk,

Nagyon köszönjük a szíves visszajelzését és hálás köszönet az öt csillagos osztályozásáért.

Kimagaslóan értékes számunkra minden olyan visszajelzés, mely a vendégelégedettségi mutatóinkat képes növelni, és kedves tanácsokat is tartalmaz.

Külön köszönetet érdemel részünkről, hogy megemlített területeket, ahol fejlesztéseket tudunk eszközölni a jövőben. Az észrevételeit továbbítani fogom a szálloda vezetősége felé, mint például a reggeliztető részleg bővítése vagy átformálása, hogy a vendégeinknek véletlenül se kelljen várakozniuk a reggelinél.

A "Boutique Hotel" elnevezés egyben kisebb szobaméret standardre utal a alapszobatípusok tekintetében. Azonban örömmel tájékoztatjuk, hogy legközelebbi foglalása esetén módjában áll választani az ún. Junior Suite, valamint a Vampire Suite lakosztály típusú szobáinkból is. Így tágasabb környezetben élvezheti a kikapcsolódást, annak ellenére, hogy Önöknek az alapszobatípus méret sem okozott különösebb problémát.

Megtisztelt bennünket a visszajelzésével. Nagyon értékes minden visszajelzés.

Reméljük, legközelebb is a Soho Boutique Hotelt választja, és újból megtisztel bennünket a bizalmával.

Front Desk