“5*”

BAOBOX
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

03.01-jén ettem a Kolosy téri Baoban, ahol a pultos lány nagyon kedves és segítőkész volt, az ételek-italok finomak, csak ajánlani tudom! :)

Köszönet neki: 940zs_fian
BAOBOX, a BAOBOX alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 5.

Kedves Felhasználó! Nagyon köszönjük a pozitív értékelést, várunk vissza! Üdv.: BAOBOX csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Régóta szemezek a Kolosy téri Bao box-szal, de eddig nem jött össze, hogy be is üljünk. A minap viszont végre ez is sikerült. Amit mi ettünk – három féle bao-t, kacsahúsosat, marhahúsosat és sertéshúsosat, három féle szósszal, csípőssel, földimogyoróssal és édes csípőssel – az abszolút finom volt, sőt, a műfajon belül szinte aratott, pont az fojtósság hiányzott belőle, ami általában a baot, ha kevés a töltelék és nem megfelelő a tészta, akkor kellemetlenné teszi. Fiamat egészen meggyőzte igaz, ő a gőzgombócokat amúgy is nagyon szereti. Baot most evett először. Tisztes 4 pont a hely szerintem.

Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Az ízvilág nagyon elvan találva, viszont kevés adagot adnak és cserébe sokat elkérnek, szóval ár/érték arányban nem a legjobb.
Másik problémám az volt, hogy a kiszállításra több mint 1,5 órát vártunk...

Köszönet neki: realpeti
Értékelés időpontja: 2017. október 13.

Kétszer rendeltünk tőletek házhoz. Az elsőnél sok volt a csúszás, gondoltuk belefér és a futár hibája inkább.
A második rendelésnél amikor megérkeztek a batyuk döbbenten láttuk, hogy a jelölés értelmezhetetlen, a batyuk és gombócok ömlesztve. Sebaj mi hibánk naivan nem jeleztük előre, hogy a vegetáriánus ne legyen egyben a húsossal, de legalább lehetettek volna a baok sorrendben, ahogy a dobozra felírtátok...
Persze mire kiválogattuk, kiderült, hogy egy hiányzik. Fél óra után már el is értük az éttermet. Igazi bocsánatkérést nem kaptunk, majd a legközelebbi rendelésnél szóljunk hozzácsapják. Szerintem mivel ezt nem írta fel sehova nem fogják betartani. De ezután szerintem nem is lesz több rendelés!
Nem az alkalmazottakon kéne spórolni, ha túl sok a meló vegyetek fel plusz embereket!

Köszönet neki: kaktuszfuge
Értékelés időpontja: 2017. április 19. mobiltelefonon

Menut ettem aminek resze harom szabadon valaszthato bao, szosz es ital. En currys csirkest, rakost es marhahusost kertem csipos chili szosszal es citrusos jazmin teaval. Nagyon finom volt minden, gusztusos a talalas. Egyszeru hely, jo arak. Ajanlom.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: boruzsa

A következőt megtekintő utazók: BAOBOX ugyancsak megtekintették

Járt már itt: BAOBOX? Ossza meg benyomásait!