“Kürtőskalács újragondolva”
Hoppácska értékelése

Hoppácska
Leírás: RÓLUNK | GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK -Mit lehet itt enni? -Helyben készült kürtőskalácsokat töltünk meg édes vagy sós tölteményeinkkel. Állandó kínálatunkat 3 sós és 1 édes kalács képezi, további 3-3 töltemény hetente változik. Vannak vegetáriánus ételeink, de gluténmentes étkezést sajnos nem tudunk biztosítani. -Mit lehet itt inni? -Kávét, házi szörpöket, alma fröccsöt, Tikkadt szöcskét. -Le lehet ülni? -Álló étterem vagyunk - így több helyed marad a desszertnek :) -Kérhetem elvitelre az ételt? -Igen, díjmentesen elcsomagoljuk neked. -Melegen tálaljátok a kürtős kalácsot? - A kalácsok frissen készülnek minden nap, de csak néhány fogásunk (pl. a lasagna) garantálja, hogy melegen tálaljuk a kalácsot. Ugyanakkor a legtöbb sós tölteményt melegen, a legtöbb édes tölteményt pedig hűtve kínáljuk. -Mennyi idő, míg elkészül a rendelésem? -Általában 5-10 perc alatt készítjük el a kért ételt.
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Elsőre kicsit eklektikusnak hatott a koncepció, de mind a sós "kürtősburgerek", mind az édes verziók nagyon, de nagyon bejöttek. Ár/érték arányban abszolút rendben van, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Két jótanács: merj kérdezni, és ne fehér ing+frakk kombóban menj enni :)

2  Köszönet neki: VodkaDiver

Értékelés időpontja: 2018. február 19. mobiltelefonon

Nagyon finoooom! Médiumra sült Dávid Burger, Chili con Carne és Mákos gubás kalács volt a mai választásunk. Sosem csalódunk.

Köszönet neki: RenataH643
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Az elso elmenyem a Hoppacskabol hozott kalaccsal az volt, hogy ferjem mondta hogy hoz kurtoskalacsot. Oke, szeretem, de ez miert kulonleges? Mikor kicsomagoltam rajottem.
Azota is visszajarunk. :)

1  Köszönet neki: szandrar2013
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Mióta először ott jártunk, minden héten megyünk, ha esik, ha fúj.... ezzel szerintem mindent elmondtam ;)

1  Köszönet neki: 285esztert
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Szívemnek kedves hely lett a Hoppácska :). Különleges , mindíg friss és finom kalácskáik a sós és édes variációk kifogyhatatlan tárházát nyújtják a vendégeknek. Hetente új és újab finomságokkal örvendzetenek minket és ezért nagyon hálás vagyok. :) A remek ételek mégfinobbak lesznek a személyzet kifejezetten kedves törődésétől. Én személy szerint nagyon szívesen diskurálok evés közben a kalácskákról, miből, hogyan készítik . Kiváló kalácskák, mosoly és kedvesség ....... Hoppácska :)

1  Köszönet neki: E Ryka T

A következőt megtekintő utazók: Hoppácska ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hoppácska? Ossza meg benyomásait!