“A kalács másképp”
Hoppácska értékelése

Hoppácska
Értékelés időpontja: 2018. október 2. mobiltelefonon

Házi szörpök, pörköltös kürtös vagy almás vanilliás? Netán minden héten új variációk? Ez az a hely, ahová ne a hagyományos kürtösért térj be, mert az nincs, hanem a fantasztikusan kitalált és elkészített csodákért! :-)

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Zoltán Árpád S

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 26. mobiltelefonon

Az ételek finomak, és a szemelyzet is nagyon kedves,de lehetne gyorsabb a kiszolgálás. És hosszab lenne a nyitvatartása.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: gabesz1
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 26.

A kaja nagyon finom volt. Tetszik a koncepció, hogy hetente változik a kínálat. Az eladó (aki feltételezem valamilyen fejes is) nagyon kedves és közvetlen volt. Én elvitelre kértem a kaját, de ajánlatosabb a helyszínen elfogyasztani, nagyon szaftos és zamatos :D Én még csak húsos kajájukat próbáltam ki, de biztos visszatérek majd valamilyen édességet is kipróbálni :D

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: ViziE5
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25. mobiltelefonon

Az egyik, ha nem a legjobb street food étterem Budapesten. Nagyon ötletes, remekül elkészített ételek. Érdemes többször is elmenni, megkóstolni több mindent. Kedves felszolgálás, szimpatikus hely. Jól megközelíthető. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Journey784634
Értékelés időpontja: 2018. július 23. mobiltelefonon

Nagyon finom volt a Dávid /juicy Lucy/ szendvics, és végre egy rendes mennyiség hús! / meg lehet enni, de azért meg egy nem fért volna be! /
Nagyon tetszett a kompozíció, a házi coleslaw meg az egész! Még a Tikkadt szöcske is bejött hála a kedves ajánlásnak a cukor mentest ittuk és ennek nem is volt Kofola íze. Összeségében ajánlom és legkozelebb kiprobalom az aktuális heti ajánlatot is!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: szabeszter89

A következőt megtekintő utazók: Hoppácska ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hoppácska? Ossza meg benyomásait!