“A trendy semmi”
Padthai Wokbar értékelése

Padthai Wokbar
Értékelés időpontja: 2018. március 14.

Ázsiai tészta. Nagyjából ezzel írható le az ízvilága. Kipróbáltam többfélét, igazából két dolog emelhető ki, tészta, és ha csípős legalább csípős tészta.

A gond az vele, hogy valójában egy jellegtelen tészta, és így számomra drága.

A kiszolgálás semmilyen.

Köszönet neki: zsolthummel

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Többször fogyasztottunk már itt, mindig finom ételeket kaptunk. Ajánlom mindenkinek a helyet aki szereti a pikáns ételeket.

Köszönet neki: Nemeth_Roland
Értékelés időpontja: 2017. december 6.

Nagy kedvencem az ázsiai konyha, úgyhogy nem volt előttem ismeretlen az ízvilág. Az a mogyorószósz, amivel kértem a tésztámat nagyon finom volt. Majdnem olyan volt, mint amit annak idején Indonéziában ettem. A marha is jól meg volt sütve, ahogy ezt Ázsiában illik. Nem okozott csalódást az étel mennyisége sem. Meg lehetne tanítani néhány kép segítségével a közönséget arra, hogy hogyan kell pálcikával enni. Úgy ettem, ahogy illik.

Köszönet neki: GergelyL6
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Egy sietős szombati ebédre szaladtunk be. Nagyon jó a koncepció - gyors, önkiszolgáló étterem. Bár több, mint húszan várakoztak előttünk az ebédjükre, tíz perc sem volt, míg a mi ételünk elkészült. Nagy pirospont, amiért van barnarizs, teljes kiőrlésű tészta és cukormentes üdítő :)

Köszönet neki: wiculi
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Igazi thai ízek, minőségi ételek, nagyon jó hely. Kiszolgálás kedves, szép környezet. Sok vásárló ellenére nem kell túl sokat várni, azt mondták hogy 20 perc, de 20 perc múlva már rég ettem.

Köszönet neki: prohimester

A következőt megtekintő utazók: Padthai Wokbar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Padthai Wokbar? Ossza meg benyomásait!