“A kávé fantasztikus személyzet barátságos! ”
London Coffee Society értékelése

London Coffee Society
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Sohasem jártam még itt ezelőtt betértünk az egyik barátommal nagyon kedves volt a pincér és isteni a latte! Legközelebb is vissza térünk!

Köszönet neki: SurJackson

Értékelés időpontja: 2018. január 3.

A kiszolgáló srácok nagyon jó fejek, a kávéjuk is különleges és finom, de borzasztó a hangulat. Eddig 3x voltam náluk és mindig hangosan nyomatták a techno zenét, ami nekem egy kávézóhoz nem illik, és beszélgetni sem lehet. Legutóbbi alkalommal bent volt valami transzvesztita csávó, aki zavarta a vendégeket, de nem küldték el.

Köszönet neki: 981andis
Értékelés időpontja: 2017. január 12.

A kávé remek a kiszolgálás barátságos, a hely hangulata szuper, wifi is van a kávémellé :) gyakrabban fogok itt kávézni az fix, véletlenül tévedtem be de milyen jól tettem :)

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: 717szilvias
Értékelés időpontja: 2016. december 29.

A legjobb kávézó a környéken. Ami megfogott, a dizájn, a belső tér kisugárzása, a zene, az egyedi technikával készülő, karakteres filter-kávé, a latte, az espresso.
A házi sütemények isteniek, különösen az olívaolajos, rozmaringos torta, és lehet reggelizni. A kiszolgálás nagyon jó, a tulajdonosok - személyzet- hihetetlenül közvetlenek és barátságosak, mindenkihez van pár kedves szavuk, az új kávéházi kultúra nagykövetei.
A hely a fiatal kávé-mániákusak törzshelyévé válhat.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: SzabadidoMenedzser
Értékelés időpontja: 2016. november 6. mobiltelefonon

A kávékülönlegességek kedvelői imádni fogják ezt a helyet, de azok is akik szeretik a házi készítésű ízletes sütiket. Szuper reggelik és üditők várnak!

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: HuszarE

A következőt megtekintő utazók: London Coffee Society ugyancsak megtekintették

Járt már itt: London Coffee Society? Ossza meg benyomásait!