“The real wonder”

VINYL & WOOD - Get Lost in Wonderland
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Leírás: Mi vagyunk a VINYL & WOOD, mely név egy budapesti design boltot takar kávézóval kiegészülve a belváros szívében. Újrahasznosított alapanyagokból készült home/ fashion kiegészítők találhatók nagyrészt üzletünkben, valamint nem utolsó sorban sok-sok finomság. Gyere és próbálj ki minket, fogyassz el egy jó MANETTI kávét, dobj be egy szendvicset vagy egyél egy finom sütit, mindezt különös környezetben kellemes zene társaságában. Várunk szeretettel! ;)
Értékelés időpontja: 2018. május 3. mobiltelefonon

Igazi kis Wonderland, a varos sziveben! Romantikustol a barati kaven at egy kis laptopos tanulasig barmihez tiszta szivvel ajanlom! Nagyon finomak a kavek es a szemelyzet rendkivul figyelmes es baratsagos!

Köszönet neki: Réka T

Értékelés időpontja: 2018. március 30. mobiltelefonon

Szuper termèkek, finom kávé, jó hangulatú, kedves személyzet. Hangulatos terasz és emeleti helyiség.

1  Köszönet neki: Dreamer723255
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Csodas kave, kiszolgalas, remek atmoszfera! csak ajanlani tudom! Egyedi stilusos kiegeszitok kaphatoak!

Köszönet neki: kisskata23
Értékelés időpontja: 2017. november 27. mobiltelefonon

Finom reggeli, finom kávé, jófej személyzet, klassz berendezés, menő cuccok, jó zene, kell ennél több? Nekünk biztosan nem. Imádtuk, ajánljuk, mindenképp visszatérünk!

Köszönet neki: NikolettaK121
Értékelés időpontja: 2017. november 15. mobiltelefonon

szuperkedves kiszolgálás, finom kávé & szendvics, ötletes enteriőr. kiváló hely egy kellemes hétvégi brunch-hoz.

Köszönet neki: JuditJ94

A következőt megtekintő utazók: VINYL & WOOD - Get Lost in Wonderland ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VINYL & WOOD - Get Lost in Wonderland? Ossza meg benyomásait!