“Diner”
Johnny's Bistro Buda értékelése

Johnny's Bistro Buda
Leírás: A legjobb authentikus kaliforniai konyha a városban! Gyere, és kóstold meg az amerikai burgereinket, szendvicseinket, sub-jainkat! Mexikói ételeink között találod az igazi Nachost, Enchiládát vagy Tortilla Levest! Próbáld ki a WOW Milkshakjeinket, amilyennel még biztos nem találkoztál! A 24 óra alatt készült BBQ Oldalasunk miatt biztos visszatérsz még! Gyere akár egyedül, akár családdal, a gyerekeket várja a gyereksarok, ahol játszhatnak nyugodtan! 60 főig jók vagyunk, afelett pedig behúzzuk a pocakunkat! Ha pedig Johnny's lázban égsz, hívj meg minket a kertedbe, és ott készítjük el a kedvenc Johnny's ételeidet! Akár születésnapi, akár céges party, a vendégek garantáltan elégedettek lesznek! Mindenképp foglalj asztalt, vagy pedig hívj, ha házhoz rendelnél!
Értékelés időpontja: 2018. november 2. mobiltelefonon

A hely szerencsére nem a belvárosban van, így sokkal nyugisabb. Az amerikai olcsó étkezdék stílusát utánozza, de azoknál sokkal jobb. Én próbáltam azokat is meg ezt is már többször és erre szavazok. Az itteni ételek finomabbak és persze sokkal kevesebbe kerülnek. Árulnak eredeti amerikai, dobozos üdítőket, amiket mindenképp érdemes megkóstolni, a vaniliás-cseresznyés Dr. Pepper érdekes megtapasztalás... :-)

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Voyage31538374037

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 14. mobiltelefonon

Egy igazán barátságos és fiatalos csapat nagyot alkotott. Elhozta Amerikát hazánkba. Mind ízgilágban, mind látványban, mind hangulatban hozza az életérzést. Gyors és segítőkèsz kiszolgálás, isteni ízek hatalmas adagokkal és nagyon dizájnos környezet. Mi kell még?

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: SzabadosT2
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9.

Nagyon kedves a kiszolgálás, és semmihez sem hasonlíthatók a finom hamburgerek.
Kellemes, hangulatos környezet. Duble Decker-t ettünk, ilyen megoldással máshol még nem is találkoztunk. Ezért sajnos a shake-hez már nem is volt erőnk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: piroska_david
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 18. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás, nagyon finom volt minden, kellemes környezet. Egy gyenge pont volt csak, a gyomrom mérete...

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: DanielK5139
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 1. mobiltelefonon

Olyan nagy meglepetés volt. Finom burger nagyon friss krumpli. Gyors és nagyon udvarias kiszolgálás kedves mindenki. A vaniliashake ( a képen) fenomenális. Mindenkinek nagyon ajánlom.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Milcsak

A következőt megtekintő utazók: Johnny's Bistro Buda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Johnny's Bistro Buda? Ossza meg benyomásait!