“Névnapi vacsora”
Johnny's Bistro Buda értékelése

Johnny's Bistro Buda
Leírás: A legjobb authentikus kaliforniai konyha a városban! Gyere, és kóstold meg az amerikai burgereinket, szendvicseinket, sub-jainkat! Mexikói ételeink között találod az igazi Nachost, Enchiládát vagy Tortilla Levest! Próbáld ki a WOW Milkshakjeinket, amilyennel még biztos nem találkoztál! A 24 óra alatt készült BBQ Oldalasunk miatt biztos visszatérsz még! Gyere akár egyedül, akár családdal, a gyerekeket várja a gyereksarok, ahol játszhatnak nyugodtan! 60 főig jók vagyunk, afelett pedig behúzzuk a pocakunkat! Ha pedig Johnny's lázban égsz, hívj meg minket a kertedbe, és ott készítjük el a kedvenc Johnny's ételeidet! Akár születésnapi, akár céges party, a vendégek garantáltan elégedettek lesznek! Mindenképp foglalj asztalt, vagy pedig hívj, ha házhoz rendelnél!
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon hangulatos a hely, a berendezés hasonlít arra, amit az amerikai filmekben látunk. Bőséges burger választék, melyek nagyok és finomak, ill. személyes kedvencem a nachos és a limonádé :)

Köszönet neki: Sherpa738008

Értékelés időpontja: 2018. december 8.

Környéken lakom, a nyitás óta járok ide. Örültem, mert sok helyi próbálkozás után egy normális hely nyílt, jó sörrel, jó kajákkal, elfogadható áron. Pár hónap után voltam megint, az árak kifejezetten nagyot nőttek, a a legjobb kaják eltűntek az (megújult) étlapról. A minőség drasztikusan romlott. A korábban jó sült krumpli félig főtt, félig nyers volt, a hús tele volt zsírcsomókkal, néhol megégetve, a mártás árnyéka sem volt a korábbinak. A diósdi volt az első kipróbált, de ide többször visszajöttünk. Nagyon sajnálom, mert kifejezetten örültem a helynek, ha csak le kell ugrani egy gyors ebédre, vacsorára, jó sörrel, jó ételekkel, itt volt ez... Hatalmasat csalódtam...

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: BackPacker713762
Értékelés időpontja: 2018. november 14.

Egy ismerősünk ajánlotta a helyet, így gondoltuk, mi is felkeressük. Nem a nyüzsgő belvárosban van, hanem nyugodt, csendes, kellemes környezetben. Nagyon szépen kialakított a hely, egyedi feelingje van. A felszolgálók kedvesek, segítőkészek. Hamburgereket kóstoltunk, véleményünk szerint az egyik legjobb, amit eddig ettünk, a hamburger bucija különösképpen jól készül! Még biztosan felkeressük újra a helyet! :)

Köszönet neki: Roland K
Értékelés időpontja: 2018. november 12.

Többször is jártunk itt és nem csalódtunk. Hamburgereket ettünk, egyik jobb volt, mint a másik. A mexicoi leves is nagyon ízlett, nem beszélve a shakekről! A személyzet kedves, a kiszolgálás gyors. Halloweenkor pedig jól szórakoztunk a gyerekeinkkel.

Köszönet neki: AnitaK3737
Értékelés időpontja: 2018. november 2. mobiltelefonon

A hely szerencsére nem a belvárosban van, így sokkal nyugisabb. Az amerikai olcsó étkezdék stílusát utánozza, de azoknál sokkal jobb. Én próbáltam azokat is meg ezt is már többször és erre szavazok. Az itteni ételek finomabbak és persze sokkal kevesebbe kerülnek. Árulnak eredeti amerikai, dobozos üdítőket, amiket mindenképp érdemes megkóstolni, a vaniliás-cseresznyés Dr. Pepper érdekes megtapasztalás... :-)

Köszönet neki: Voyage31538374037

A következőt megtekintő utazók: Johnny's Bistro Buda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Johnny's Bistro Buda? Ossza meg benyomásait!