“Majdnem tökéletes ”

Calavera Mexikói Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

A hely hangulatosan berendezett, de a rádiós slágerek helyett bármelyik mexikói YouTube Playlist jobban illene az étterem stílusához. Az ételek rendben voltak nem tudtunk semmibe sem belekötni. Pozitív a széles tequila választék. Apró negatívum volt, hogy egyik pincér elfelejtett egy két dolgot, de a személyzet többi tagja már flottabbul végezte a munkáját.
Vissza fogunk még térni

1  Köszönet neki: Bánáti B

Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Nagyon szeretem a mexikói konyhát, ezért nagyon kritikus vagyok ha erről van szó. Itt viszont nem tudok mit felhozni, ami ne pozitív lenne. Nagyon finom ételek, sörök és kedves személyzet. Ajánlom mindenkinek!

1  Köszönet neki: barneyssj3
Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Már kétszer volt alkalmunk itt vacsorázni, egyik alkalommal sem csalódtunk. A quesadilla és a churros is nagyon finom, nem beszélve a tequilás koktélokról.

1  Köszönet neki: Anyesz89
Értékelés időpontja: 2017. december 4.

Első alkalommal jártam itt, és egyáltalán nem számítottam arra, hogy ennyire el leszek ragadtatva a helytől. A mangós limonádém ugyan elhanyagolható, de a csirkés quasedilla igazi íz orgia. Elképesztő, hihetetlen, fantasztikus, nincsenek rá szavak. Sose kóstoltam még finomabb avokádókrémet, és a tekercs tökéletes ízek kombinációja. Minden bizonnyal tudnám még szaporítani róla a szót, de a lényegen nem változtat: maga a tökély.
A churros: kellemes, a csokiszósz pont megfelelő édességű.
A kiszolgálás: barátságos, udvarias, segítőkész. Átlag feletti

Összegzés: alig várom, hogy újra menjek, kár, hogy a messzi Újpesten van...

1  Köszönet neki: sbetti90
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 20. mobiltelefonon

A környékbelieknek bizos klassz ez a hely,de ha megkívánod a mexicói kaját,ne ide gyere.Bármelyik belvárosi gyorsétteremben finomabb mexicói ételek vannak.
Elég ekleltikus a berendezés,nem sikerült hangulatossá varázsolni a teret,főleg a belső teremben.
A kiszolgálás kedves volt,az ételekből semmit nem ettünk meg,fura fűszerezésű,béna vacsora volt.
De rajtunk kívűl mindenki jól érezte ott magát,lehet,hogy velünk van a baj...

1  Köszönet neki: 426vill_k

A következőt megtekintő utazók: Calavera Mexikói Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Calavera Mexikói Étterem? Ossza meg benyomásait!