“Az egyik legjobb Burger Bp-en”
ZING Kitchen & Co értékelése

ZING Kitchen & Co
Leírás: THE HUNGER IS OVER - Minőségi gourmet burger az utcán! Keress minket Budapesten 3 fix helyen a Nádor utcában, a Moszkva téren, Király 60-ban, illetve a Gozsduban (Nagybusz), a Kazincyban a Streetfood karavánban (Kisbusz), az Allee Street Food Courton és az ELTE Lágymányosi Campusán.
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Nem voltam egy nagy Zing burger fan, de ez a mostani engem meggyőzött.
Hibátaln hús, finoman tolva többi dolog, semmi nem nyomta el az ízeket. És nem is a hús hanem a zsemle volt szenzációs. Nem szeretem azt a fullasztóan kalácsos, meg túl kenyeres verziókat sem. Ez könnyű volt és puha, és pont jó arányban.
A édesburgonya külön kiemelést érdemel, végre tényleg frissen sütött krumplit kaptam. Ennél frisseb nem is lehet. A házi ketchup szintén pontot érdemel, ahogy gyömbár szörp is.
A kiszolgálás kedves. Ajánlom.

Köszönet neki: zsolthummel

Értékelés időpontja: 2017. november 5.

Néhány éve, van az talán 3-4 is, ettünk a Gozsdus Zingben egy kiváló hamburgert és hihetetlen jó hasábburgonyát. Nemrég ellátogattam a legközelebbi (Kazincy utca) Zingbe, hogy megismételjem az élményt. Basic burgert kértem, és hasábot. A hamburger alapvetően finom volt, a hús készültsége teljes mértékben megfelelt az ízlésemnek. Viszont én még tettem volna bele még több salátát, hagymát. De ez én vagyok :)

A hasáb: nem ilyenre emlékeztem, hanem sokkal-sokkal jobbra. Akkor ódákat zengtem róla az ismerősöknek, most viszont megfordult a fejemben, hogy inkább meghagyom... Szóval ez a rész csalódás volt, ezért is csak 3 pont.

Az ár átlagos (1100 Ft volt a burger), a kiszolgálás kedves.

Köszönet neki: sbetti90
Értékelés időpontja: 2017. november 3. mobiltelefonon

A belvárosi étterem az ár értek arányban nem igazán van helyén. A Nádor utcában található hely autóval megközelíthető, utcai fizetős parkolás csak igen korlátot számban biztosított.

Az etterem kialakítása rendkívül olcsó kategóriás belső dekoráció és bútorzat mellett lett megvalósítsa.

Pozitívum hogy tágas nagy tér áll rendelkezésre, és felszolgálás is van.

Ugyanakkor a konyha részbe belátva a vendég nem egy rendezett látvány konyha jegyeit hanem egy kínai fűszerek zacskóinak földre hullott kupleráját látja, remélve hogy nem abból kerül az ételre valami ami a földön van.

A mosdó felé indulva koszos padló és oda pakolt étel alapanyagok látványa fogad. A mosdó kritikán aluli, lsd a fényképet.

Az ételek italok kellemes ízűek, de nem igazán kiemelkedőek és megkérik rendesen az árát.

Az ülőhelyek kényelmetlenek. Nyilván ennek enyhítésére a fa padok párnákat kaptak de ezzel sem sokat javult a helyzet.

Pozitívum hogy a kész ételeknek a kiadó pult melegen tartó infra lámpákkal szerelt. Mondjuk bekapcsolva nem volt egyik sem, de legalább a lehetőség adott lenne ha szükséges.

A hálózat más éttermeiben kicsit valahogy ízletesebb és kedvezőbb ár mellett zárod egy 2-3 személyes vacsorát. És nem a végösszeg a probléma, hanem a mögötte levő összes körülmény együtt nem arányos ezzel.

2  Köszönet neki: 555tamas
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 21. mobiltelefonon

De burger,étel választék szűkösebb csak menüben kérhetsz bármit. Az árak magasabbak továbbra se szimpatikus a hely többször voltam már. A gyümölcsös friss italok finomak de szintén drágák és nem olyan különlegesek.

Köszönet neki: BenceH62
PM_QualityManagement, a ZING Kitchen & Co alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. augusztus 23.

Kedves Bence H!

Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményezte éttermünket!

Nagy örömmel olvassuk, hogy az éttermünkben tett látogatása alatt főként pozitív élményekkel gazdagodott. Igazán örülünk, hogy ételeink minősége megfelelt az Ön elvárásainak.

Noha sajnálattal olvassuk, hogy árainkat kicsit magasnak találta. Szeretnénk, ha tudná, hogy a legtökéletesebb eredmény érdekében csakis minőségi alapanyagokat használunk ételeink elkészítéséhez, így minőségük minden esetben kifogástalan.

Végezetül, fogadja hálás köszönetünket kedves szavaiért. Reméljük, még találkozunk!

Üdvözlettel,
ZING Management

Értékelés időpontja: 2017. április 23. mobiltelefonon

Köszönhetően a hétvégének egyszerű volt parkolni, azért ez hétközben a Nádor utcában nem könnyű. Az étteremben kedvesen fogadtak, segítettek választani is. Az étel kiváló volt. Az italokhoz kell némi nyitottság, nem szokványos a választék.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: jpanni
PM_QualityManagement, a ZING Kitchen & Co alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. április 26.

Kedves jpanni,

Nagyon szépen köszönjük a kedves értékelését éttermünkről, mindig örömmel fogadunk ilyen pozitív kritikákat, mint az Öné.

Rendkívül boldogok vagyunk, hogy személyzetünket kedvesnek és segítőkésznek találta, valamint nagyon örülünk, hogy ételeink teljes mértékben lenyűgözték Önt.

Összességében reméljük, hogy egy igazán kellemes ebédet vagy vacsorát tudott elfogyasztani nálunk, szeretettel várjuk vissza bármikor a jövőben!

Üdvözlettel,
ZING Management

A következőt megtekintő utazók: ZING Kitchen & Co ugyancsak megtekintették

Járt már itt: ZING Kitchen & Co? Ossza meg benyomásait!