“Haverock”

Környék: Zugló
Környék: Zugló
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Abszolút elégedetten tavoztunk
Ételek rendbe voltak mármint az adagokat illetően
Az íz az megosztó bár lehet az sok alkoholfogyasztásunkat vacsora utánra kellett volna időzíteni :)
Olcsó és a fenti teraszrész legyen télikert tökéletesen megfelel a hangosabb társaságoknak.
Közel van az otthonomhoz mellesleg de ez csak nekem egy plusz :)

Köszönet neki: kibosame

2024 a(z) 41 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Spontán vacsora, Zugló legjobb olasz éttermében.

A kiszolgálás szokásukhoz híven tisztelettudó nagyon kedves.

A rendelés nagyon gyorsan megérkezett, frissek, finomak voltak az ételek.

A tésztáik kifejezetten jól vannak elkészítve.

A halas ételek is igazodtak az igényeimhez, ebben a tekintetben kritikus vagyok, mert nagyon szeretem a halételeket és jópár helyen megfordultam már, de itt sem okoztak csalódást. A kagylós, királyrákos, kalamáris rendelt étel a friss salátával nagyon jól esett.

Ajánlom mindenkinek, kisgyerekes családoknak is ideális.

A megközelíthetősége jó, parkolót könnyen lehet találni, és mindig van szabad hely.

Köszönet neki: ervin_horvath
Értékelés időpontja: 2017. december 25. mobiltelefonon

Többször jártunk már itt a barátnőmmel. A házi almatorta vanilliafagyival és a meggy-cseresznye tea kötelező Nekem ez a kedvencem. Megkóstoltunk azért más ételeket is, mind ízletes volt, szerintem továbbra is vissza fogunk járni.

Köszönet neki: 517anettk
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13. mobiltelefonon

Nagyon szeretjuk - remek etelek, kivalo kiszolgalas, finom pizza :) A kornyezet is nagyon hangulatos. Gyakran visszajarunk.

Köszönet neki: tothjulia
Értékelés időpontja: 2017. március 21.

Hétfő este mentünk, és előzetes asztalfoglalás ellenére is tudtak nekünk helyet szorítani a kedves pincérek.
A kiszolgálás gyors volt, az árak se vészesek.
A berendezés hangulatos, az étlap igazi olaszos ételeket kínál,

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Péter B

A következőt megtekintő utazók: Capri Pizzéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Capri Pizzéria? Ossza meg benyomásait!