“Nagyon jó.”
Mr Funk értékelése

Mr Funk
11. helyezett 206 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. június 21.

Kedves kiszolgálás,barátságos alkalmazottak.Nagyon jó tapasztalatot szereztem a Mr Funk éttermében.Ajánlom mindenkinek,mivel családi és baráti társaságban is kiváló.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: vivi7lili
PM_QualityManagement, a Mr Funk alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. június 25.

Kedves Vivi7lili,
Nagyon köszönjük, hogy időt és fáradtságot szánva megosztotta velünk értékes véleményét fánkozónkról, ez igazán sokat jelent számunkra.

Hatalmas örömmel tölt el minket, hogy kipróbálta Mr Funk-ot, remélem hogy elvárásainak eleget tudtunk tenni. Nagyon boldogok vagyunk, hogy kiszolgálásunkat kedvesnek és barátságosnak találta. Nagy büszkeséggel tölt el minket, hogy másoknak is örömmel ajánl minket.

Reméljük, hogy visszatér majd hozzánk és további pozitív élményekkel gazdagíthatjuk. Mindemellett reméljük, hogy a jövőben is megosztja velünk véleményét.

Köszönettel,

Értékelés időpontja: 2018. június 19. mobiltelefonon

Fenomenális ízek, tökéletes külcsín, a bőség zavara. Kedves kiszolgálás, tiszta, állatbarát hely.

Köszönet neki: mcsi85
PM_QualityManagement, a Mr Funk alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. június 21.

Kedves mcsi85!

Köszönjük a kedves értékelést, amit a TripAdvisor-on osztott meg rólunk. Nagyon örülök azt olvasva, hogy elégedett volt a nálunk tapasztalt választékkal és kiszolgálással is.

Mr. Funk Management

Értékelés időpontja: 2018. március 20.

Igazi élmény volt Életem legjobb fánkja Ajánlani tudom mindenkinek ☺ Kedves és gyors kiszolgálás

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: mszorsi
PM_QualityManagement, a Mr Funk alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 23.

Kedves mszorsi,

Hatalmas örömmel tölt el minket, hogy kipróbálta Mr Funk-ot, remélem hogy elvárásainak eleget tudtunk tenni. Nagyon boldogok vagyunk, hogy kiszolgálásunkat gyorsnak és barátságosnak találta. Nagy büszkeséggel tölt el minket, hogy ennyire kedvelte fánkjainkat és a helyünkről is nagyon jó benyomással távozott.

Köszönettel,
Mr Funk Management

Értékelés időpontja: 2018. január 21.

Minden fánk nagyon édes mint az USA-ban ! Vannak nagyon jók is de egy-két fánk kicsit el van túlozva, eccer érdemes kipróbálni

Köszönet neki: Szinte
PM_QualityManagement, a Mr Funk alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. január 24.

Kedves Szinte,

Nagy örömünkre szolgál, hogy megosztotta velünk és a Tripadvisor közösséggel fantasztikus észrevételeit és véleményét.

Hálásan köszönjük, hogy ennyire lelkesen írt dicséretet fánkjainkról és azok választékáról. Az építő jellegű kritikát a fánkok ízvilágával kapcsolatosan örömmel fogadtuk és feltétlen fontolóra vesszük.
Végül, de nem utolsó sorban nagyon örülünk, hogy ezen kívül mindent kifogástalannak talált.

Megtisztelő, hogy ilyen kedves vendég, mint Ön is minket választ és őszintén reméljük, hogy még sokszor láthatjuk vendégül nálunk a közeljövőben.

Mr Funk Management

Értékelés időpontja: 2017. december 21.

Egyetlen hiba amit talán lehet mind össze az, hogy a nagy érdeklődés ellenére kevés az asztal és az üllőhely.

Köszönet neki: Regina B
PM_QualityManagement, a Mr Funk alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. december 28.

Kedves Regina B,

Mindenek előtt szeretnénk nagyon szépen megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva leírta nekünk értékes tapasztalatait, igazán sokat jelent ez nekünk!

Nagyon jóleső érzéssel olvastuk, hogy mindennel elégedett volt, valamint külön öröm számunkra, hogy szépnek és igényesnek találta dekorációnkat, reméljük, egy igazán kellemes környezetet sikerült teremtenünk vendégeink számára.

Másfelől sajnálattal olvastuk, hogy kiszolgálásunktól nem volt teljesen elragadtatva, valamint hogy kevésnek találta a rendelkezésre álló asztalok számát, üzletünk csak a közelmúltban nyitott meg, így mi is tudjuk, hogy tudunk még min javítani, és ehhez nagyon fontos és értékes az Ön kedves visszajelzése is!

Reméljük, összességében remekül érezte magát nálunk, és hamarosan újra meglátogat minket, hogy egy még teljesebb élményt nyújthassunk Önnek!

A következőt megtekintő utazók: Mr Funk ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mr Funk? Ossza meg benyomásait!