“Remek ár/érték arány”
Exe Danube Budapest értékelése

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 8 további hely!
Exe Danube Budapest
29. helyezett 334 hotel közül Budapest
Értékelés időpontja: 2017. április 13. mobiltelefonon

Budapest belvárosában, remek elhelyezkedéssel, kiváló ár/érték aránnyal, tiszta, kellően felszerelt, kényelmes ággyal ellátott éppen elegendően tágas szoba. Reggeli széles választékkal. 1 dolog ami megütött, pedig nem is én voltam a főszereplő szerencsére. A szobámból, majd később a folyosóra kilépve a hang forrását keresve, hosszú perceken át hallottam egy csengő hangját, ami kiderült, hogy a szintem közelében elakadt liftbe szorult vendég álltal nyomott vészjelző hangja volt. Lesiettem a recepcióhoz és jeleztem a történteket, ahol erről mit sem sejtve üldögélt a személyzet. Ezt követően nem tapaszaltam különösebb erőfeszítést a vendég megnyugtatására. Esetleg egészségi/pszichés állapotának felmérérésére (pl. pánik). Én beszéltem a vendéggel. Közölte hogy minden Ok. Én meg jeleztem hogy a hiba elhárítása folyamatban van nyugodjon meg. Visszaérve a recepción közöltem a jó híreket , hogy a vendég jól van, nincs különösebb baj. Nyugtázták. Ennyi... Csak ezért 4 karika...

Ott-tartózkodás: 2017 januárjában, utazás jellege: üzleti

Köszönet neki: Leila H
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Ott-tartózkodás: 2017 októberében, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: Dean Ad E
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Budapest területén lévő hoteleket is megtekintették.
ROOMbach Hotel Budapest Center
12 Revay Hotel
34/334. itt: Budapest
357 értékelés
Árak megtekintése

Járt már itt: Exe Danube Budapest? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Exe Danube Budapest

Cím: Asboth ut. 9, Budapest 1075, Magyarország
Hely: Magyarország > Közép-Magyarország > Budapest > VII. kerület/zsidó negyed , Erzsébetváros
Hotel stílusa:
29. helyezett 334 hotel közül itt: Budapest
Ártartomány: 19 577 Ft – 60 582 Ft (egy standard szoba átlagára alapján)
Hotel besorolása:4 csillag — Exe Danube Budapest 4*
Szobák száma: 101
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: 5viajes2012 S.L., Eurostars, Expedia, Hotels.com és Booking.com, így Ön Exe Danube Budapest-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?