“Hangulatos hely, finom ételek”

Pöttyös Bögre Bisztró
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 7.

Bár maga a hely pici, de a kínálat nagyon is bőséges. A szendvicsek és a kávé is nagyon finom. A személyzet kedves és figyelmes, úgyhogy aki arra jár, mindenképpen térjen be! :)

Köszönet neki: Estella750311

Értékelés időpontja: 2017. július 25. mobiltelefonon

Reggel 1/2 8 kor már kedvesen, családiasan, frissen sütött croissant-okkal és szendvicsekkel ,kávékkal fogadják a vendégeket! A hölgynek mindenkihez van néhány kedves szava!
Itt jól indul a napod!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: gy_rgym2016
Értékelés időpontja: 2017. március 24. mobiltelefonon

Reggelente egy croissantra, ebédidőben pedig egy ciabattara ugrok be néha, mindkettőt helyben sütik készre. Leveseik is vannak, szintén nagyon jók, a kiszolgálás nagyon kedves, segítőkész. A péksütiket Franciaországból hozzák, az egyik legjobb a városban!

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: bikinispingvin
Értékelés időpontja: 2017. január 31. mobiltelefonon

Első alkalommal csak egy gyors kávéra ugrottam be egy korábbi reggelen,de a finom kapuccino és a frissen sült meleg croissant-ok, na meg a tulajék mosolygós, nagyon kedves kiszolgálása meggyőzött, hogy vissza kell jönnöm!
Friss ,isteni kávék,szendvicsek,Bagelek,saláták,sütemények ,vagy délben az ebéd menü miatt ,a nap bármely szakában érdemes bejönni!
Egy remek kis hely,szerény árakkal,nagyszerű tulajdonosokkal! Ilyen helyeken szeretnék törzsvendég lenni!

A látogatás dátuma: 2017. január
1  Köszönet neki: gy_rgym2016
Értékelés időpontja: 2017. január 18.

Nyitásra érkeztünk, ekkor még elég álmos volt a kiszolgálás. A bejárati ajtóban közvetlenül egy úriember dohányzott, ez már nálam nem volt jó pont, mint később kiderült, ő vagy tulajdonos/alkalmazott/ismerős volt, miután bejött a pult mögött a hátsó részen kóválygott álmosan, mindezt egy koszos szürke melegítőben tette. A szendvicsek nem frissen készültek, előttünk vette ki a hűtőből a hölgy és töltötte fel a másik (látvány) hűtőbe. A kávé több fajta méretben kapható, nálam ez mindig zavart okoz és érthetetlenséget. Többen voltunk, de a rendelésünk eléggé fedte egymást. Én egy lattet kértem M-es méretűt. A kávé nem kiemelkedően jó, de elfogadható, a tejhab igen laza szerkezetű volt egy mojitos pohárban kerül felszolgálásra, mely kellemetlenül átmelegszik. Reggelinek egy sonkás-sajtos croissantot kértem. Közepes minőségá ez is, több vaj is elfért volna a tésztarétegek között. A fenti galéria megközelítését egy kicsit szokni kell, olyan meredek, mintha egy padlásra mennél fel. Fent sokkal hangulatosabb a hely, barátságos ezzel elégedett voltam. Összességében nem nyert meg a hely, ha arra járok akkor lehet betérek, de direkt irányítottan biztosan nem keresem fel a helyet.

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: Miscatosca

A következőt megtekintő utazók: Pöttyös Bögre Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pöttyös Bögre Bisztró? Ossza meg benyomásait!