“Igazi hangulatos, beszélgetős hely :-)”

Zöld Teknős cocktail bar és teaház
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

"Természetesen" kicsit "fura" "érdekes" hely, biztos van akinek nem jön be, de nagyon hangulatos. Félhomály, érdemes beljebb menni, körülnézni fent és lent is, megkeresni azt a helyet, asztalt ami a legjobban tetszik, legkényelmesebbnek néz ki, ami a legjobban illik a beszélgetés témájához. Aztán meg kell bírkózni a számtalan teaféleség közüli választás nehézségével, (lehetőségével ! :-)) és teát iszogatva beszélgetni, beszélgetni...

Köszönet neki: i-zoltan

Értékelés időpontja: 2018. február 14.

különleges kiszolgálás finom teák nekünk a kiszolgálással nem volt egyszer sem problémánk. Ajánljuk a helyet

Köszönet neki: Adventure672116
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Kellemes hangulatú hely, igazi labirintus :) A teák finomak, a választék bőséges, a személyzet kedves.

Köszönet neki: kertesz3
Értékelés időpontja: 2018. január 26.

Az étlapon található összeg kétszeresét fizettették ki velünk, bunkó, agresszív stílusban, a szemünkbe hazudva. Csaló banda, soha többé be nem teszem a lábam oda.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: iceCat2018
Teknős Z, a Zöld Teknős cocktail bar és teaház alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 31.

Elnézést kérek, de mint a ZTB vezetője, szeretném tudni mi is történt pontosan és ki volt az aki ezt a hibát elkövette, mivel számunkra ez elfogadhatatlan és az a személy nem lehet tovább az üzletünk tagja. Mi nekünk nem ez a célunk, sőt mindenben próbálunk maximálisan a vendégeink kedvében járni. Kérem értesítsen mikor járt nálunk és az önt így kezelő alkalmazott rövid leírását is megköszönném.

Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos teázó.Igazán el lehet lazulni.A teaválaszték széles és a teák elkészítése is kiváló.A szervíz kifejezetten gyors,precíz,kedves és figyelmes.Olvastam a negatív értékeléseket is de én ezekből semmit sem tapasztaltam.Annyit jegyeznék meg talán,hogy a szeparéban,ahol voltunk(Aladdin) nagyon meleg volt,annak ellenére is,hogy levettem a radiátoron a hőfokot.De ezzel együtt is nagyszerű hely!Nagyon ajánlom!

Köszönet neki: gourmetvisitor
Teknős Z, a Zöld Teknős cocktail bar és teaház alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 1.

Köszönjük szépen!! Reméljük hamarosan újra meglátogatnak minket.

A következőt megtekintő utazók: Zöld Teknős cocktail bar és teaház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zöld Teknős cocktail bar és teaház? Ossza meg benyomásait!