“Borzalmas kiszolgálás ”

Zöld Teknős cocktail bar és teaház
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Maga a hely gyönyörű, de sajnos a kiszolgálás valami pocsék. A baratnoimmel mentünk nagy reményekkel, de mikor a felszolgalo azt mondja, hogy nincs több vízipipa(mikor alig volt vendég), kértünk pár percet, h atbeszeljuk, mivel eleve azért mentünk oda. Fura volt, hogy elnézést se kér se semmi. Végül maradás mellett maradtunk.. Végül visszajott a hölgy és mondta, h egy 4 személyes maradt,amit ki is kértünk. Haaat ízetlen volt,illetve csak egy fujoka működött. Ételt is kértünk,oliva bogyó nélkül, de a felvilagositottak minket, h az az etelel együtt van és nem tudják kivenni. Megérkezett az étel és csak néztünk, h miért ne lehetett volna kivenni az oliva bogyót, miközben a salátával hozták ki és 3 vagy 4 darab volt,de ezt is elengedtuk mert nem olyan nehéz lett volna nekünk s e kivenni.. Érdekes egy olyan hely, ahol mondjuk a tányért, üres poharakat nem tudják elvinni és hagyják a vendégeket rumliban ülni.. A végén kértük a számlát, amit nem hoztak ki nekünk, mert h elv nem lehet az asztalnál fizetni(amit nem értettem, mivel másnak kivittek a számlát), majd még borravalót is hagyva se tudtak visszaadni, mert nem volt annyi pénzt a kasszaban.. Ezek után még elkoszonni se tudtak tőlünk..
Sajnos nagy csalódás volt a hely, főleg h ilyen emberek dolgoznak ott.. Majd ha cserelodik a brigád akkor még egy lehetőséget adunk neki........

Köszönet neki: kieuv2018

Értékelés időpontja: 2018. március 3.

"Természetesen" kicsit "fura" "érdekes" hely, biztos van akinek nem jön be, de nagyon hangulatos. Félhomály, érdemes beljebb menni, körülnézni fent és lent is, megkeresni azt a helyet, asztalt ami a legjobban tetszik, legkényelmesebbnek néz ki, ami a legjobban illik a beszélgetés témájához. Aztán meg kell bírkózni a számtalan teaféleség közüli választás nehézségével, (lehetőségével ! :-)) és teát iszogatva beszélgetni, beszélgetni...

Köszönet neki: i-zoltan
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

különleges kiszolgálás finom teák nekünk a kiszolgálással nem volt egyszer sem problémánk. Ajánljuk a helyet

Köszönet neki: Adventure672116
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Kellemes hangulatú hely, igazi labirintus :) A teák finomak, a választék bőséges, a személyzet kedves.

Köszönet neki: kertesz3
Értékelés időpontja: 2018. január 26.

Az étlapon található összeg kétszeresét fizettették ki velünk, bunkó, agresszív stílusban, a szemünkbe hazudva. Csaló banda, soha többé be nem teszem a lábam oda.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: iceCat2018
Teknős Z, a Zöld Teknős cocktail bar és teaház alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 31.

Elnézést kérek, de mint a ZTB vezetője, szeretném tudni mi is történt pontosan és ki volt az aki ezt a hibát elkövette, mivel számunkra ez elfogadhatatlan és az a személy nem lehet tovább az üzletünk tagja. Mi nekünk nem ez a célunk, sőt mindenben próbálunk maximálisan a vendégeink kedvében járni. Kérem értesítsen mikor járt nálunk és az önt így kezelő alkalmazott rövid leírását is megköszönném.

A következőt megtekintő utazók: Zöld Teknős cocktail bar és teaház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zöld Teknős cocktail bar és teaház? Ossza meg benyomásait!