“Könnyű péntek esti vacsora”
MiaPia Bistro értékelése

MiaPia Bistro
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Péntek esti vacsorára tértünk be. Majdnem teltház, zongorista, kellemes hangulat. A kiszolgálás közvetlen, korrekt. A cheddaros krémleves, valamint a rántott sajt a különféle lekvárokkal ízletes volt, a finom mártogatós krémek azonban lényegesen többet érdemeltek volna a bolti tortillachips-nél.

Köszönet neki: Tamas_73

Értékelés időpontja: 2018. február 19.

A leves bevallottan az előző napi menű maradéka, a burgerhez - a felszolgáló téjézoztatáse ellnére, mint később kiderült, már nem adnak coleslaw salátát, de nem is lehet rendelni, mert nincs. A papír tányéralátéteken Martini Rosato napokat reklámoznak, de az sincs. A burger íztelen, szétázott és a rálocsolt förtelmes Cheddar sajtos majonéztől teljesen hideg.
A hely üres volt, amit akár vehettünk volna intő jelnek is, de nem voltunk ennyire óvatosak, olvasván a sok pozitív értékelést. Hát az azt író honfitársaim vagy máshol voltak, vagy mást kaptak, vagy nem ettek még ételt.

3  Köszönet neki: MorrenMico
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Baráti társasággal voltunk, a felszolgáló fiú nagyon kedves volt, elég gyorsan megkaptuk a hamburgereket pedig 7-en voltunk. Azért adok csak 4 pontot, mert szerintem meg kellene kérdezniük hogyan szeretnénk hamburgerben a húst. Alapvetöen úgy hozzák, h még rózsaszín a közepe ami nálam hamburgerben nem nyerö... de egyébként nagyon finom volt minden.

Köszönet neki: Mazgi
Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Kedves, segítőkész személyzet, gyors kiszolgálás, kellemes környezet. Az ételek kreatívak, és nagyon finomak, a heti menükkel kifejezetten kedvező áron jól lehet lakni.

Köszönet neki: BenceB157
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a helyet! Kedves a kiszolgálás, jó áron van heti ebédmenü - és tegyük hozzá, hogy jóval változatosabb és modernebb ételek vannak itt menüben, mint bárhol máshol. A hely nagyon hangulatos egyébként, én nagyon szeretek ide járni! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: RitaD3794

A következőt megtekintő utazók: MiaPia Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: MiaPia Bistro? Ossza meg benyomásait!