“Finom”

Thai Spicy Nine Étterem
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23. mobiltelefonon

Nagyon finom, ízletes az étel. Leves és fő fogás, az eredmény, alig bírtam kijönni az étteremből annyira jól laktam. Vasárnap du 14-15 óra között dugig van az étterem.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Footprints677859

Értékelés időpontja: 2018. április 12. mobiltelefonon

Jo hely szeretheto kornyezet, baratsagos segitokesz kiszolgalas finom etelek jo arak csak ajanlani tudom.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Curious766424
Értékelés időpontja: 2018. március 27.

Egész jó kis hely, nagyon jó helyen található. A 3 fogás nekem soknak sikerült de az ízekkel jól bánnak.

Köszönet neki: szauerv
Értékelés időpontja: 2018. március 25. mobiltelefonon

Végre egy igazán autentikus izvilágú thai étterem. Apró hibákkal. A Tom Yum leves kicsit pirospaprikás, a Phad Thai pedig nem volt eléggé csípős (bár ez egyéni érzékenységtől függ)
Összességében ez most az egyik legjobb thai izvilágú étterem.

Köszönet neki: Orcinus79452
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Barátságos kiszolgálás, kellemes környezet, finom ízek. Az ételadagok tökéletesek. Ajánlom mindenkinek. :-)

1  Köszönet neki: SzabinaS44

A következőt megtekintő utazók: Thai Spicy Nine Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Thai Spicy Nine Étterem? Ossza meg benyomásait!