“pazar ízek”
Thai Spicy Nine Étterem értékelése

Thai Spicy Nine Étterem
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2019. február 24.

Most először, de nem utoljára jártam az étteremben! Az ízek fantasztikus összhangban voltak, a kiszolgálás gyors és kedves. Az egész étterem nagyon hangulatos.

A látogatás dátuma: 2019. február
Köszönet neki: AnnaG10834

Értékelés időpontja: 2018. október 28. mobiltelefonon

A teszta es a rak is tul lett fozve, a csirke es minden mas osszetevo izetlen volt. Pozitivum volt a szemelyzet kedvessege.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: endiasd
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 29.

Amit kiemelnék és ami a legfontosabb egy étterem kapcsán az étel kiváló minősége: megfelelő adagok, jó alapanyagok, ízletes autentikus fogások.
Ami furcsa volt számomra, hogy a felszolgáló egyáltalán nem beszélt magyarul és sajnos nem is tudta pontosan elmondani, hogy melyik étel mit tartalmaz.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Itsme00
ThaiSpicyn, a Thai Spicy Nine Étterem alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. szeptember 30.

Kedves Vendégem ,
Elnézést kérek, hogy kollégám nem tud magyarul.
Én beszélek , csak szerintem más asztalnál szolgáltam ezért ő segítette fel venni a rendelését.
Legközelebb jobban figyelünk :)
Thai Spicy 9 üzemeltető

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23. mobiltelefonon

Nagyon finom, ízletes az étel. Leves és fő fogás, az eredmény, alig bírtam kijönni az étteremből annyira jól laktam. Vasárnap du 14-15 óra között dugig van az étterem.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Footprints677859
Értékelés időpontja: 2018. április 12. mobiltelefonon

Jo hely szeretheto kornyezet, baratsagos segitokesz kiszolgalas finom etelek jo arak csak ajanlani tudom.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Curious766424

A következőt megtekintő utazók: Thai Spicy Nine Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Thai Spicy Nine Étterem? Ossza meg benyomásait!