Nagyon élveztem!

Elmentem a családommal az Amazon meg a Trónok Harca nevezetü szobákba és nagyon tetszett! A szobák... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 21.
MustD12
Eddig a legjobb.

Sok szobat probaltunk mar, kb 20-25 szobat probaltunk. de mindenkinek a tronok harca szoba tetszett... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 8.
szab_t2018
mobiltelefonon
Mind a(z) 444 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 22.

Végigjártuk az összes szobát, mindegyiket imádtuk! Nekem a legjobban az Armageddon és az Amazonas tetszett, a legkevésbé a Piramis, de még az is szuper volt! Nagyon érdekesek és ötletesek voltak a feladatok, nem unatkoztunk. Sokáig halasztottuk, hogy ellátogassunk ide egy korábbi nem túl jó szabadulószoba-élmény miatt, de az első TRAP-szobánk után nagyon rákaptunk. Mi ketten voltunk minden alkalommal, randinak is szuper a hely! Az Armageddonnál a játékmesterünk Petó volt, aki nagyon kedves, jófej és segítőkész volt. A többi szobánál Ildi volt segítségünkre, aki hihetetlenül aranyos, mosolygós és vicces (amikor az utolsó játékra érkeztünk, már várt minket és emlékezett ránk, ami nagyon jól esett nekünk). Jókor, jó segítségeket kaptunk, amikor elakadtunk. Már nagyon várjuk, hogy elkészüljön az új szoba, biztosan megpróbálunk onnan is kiszabadulni :)

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: gondarvivien
Értékelés időpontja: 2018. január 8.

A trónos szobában voltunk, nagyon tetszett, nem volt könnyű, de a végére megoldottuk, iszonyú sikerélmény volt! Petra nagyon kedvesen fogadott és kalauzolt minket, ha kellett! Köszi az élményt!

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: lumpelem
Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Az Amazon nevű pályát választottuk, ami tulajdonképpen egy szoba. Eredetileg 2-5 főre javasolt, mi hatan voltunk. Úgy gondolom hatan valóban picit sokan is voltunk ebbe az egy szobába. 10/10 erősségű a szoba, kb 3 segítség kellett a szabaduláshoz. Nagyon ötletesek a feladványok, szépen össze van rakva.
A szervező hölgy nagyon kedves volt. Az ár sem túl magas. Visszatérünk még egy másik trap-jük be is :)

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: KoViktor
Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

Igényes és kreatív pálya, sok elektronikával és zero lakattal, amit imádtunk ezért. 1 aprócska hiba volt a játék közben, az egyik rész nem működött, de nem vette el a kedvünket. :) A pálya nem lineáris, így bőven lefoglal mindenkit. :) Tapasztalt szabadulóként (45 játékkal a hátam mögött) ajánlom mindenkinek! :) Köszönjük az élményt!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: AnitaS5334
Értékelés időpontja: 2017. november 2.

Először az Amazonas szobában voltunk, ami nagyon jól fel van építve, kellően nehéz és nagyon izgalmas. 52 perc alatt 4-en (3 felnőtt és 1 gyerek) teljesítettünk a feladványt és kijutottunk.
Annyira fel voltunk dobva, hogy 10 perccel később már a Egyiptom teremben voltunk, ami szerencsénkre épp szabad volt és ott tudtunk folytatni a fejtörést. Bár teljesen más jellegű, mint az Amazonas, itt is nagyon jól meg voltak tervezve a feladatok és szépen volt kialakítva a szoba is.
Niki, a játékmester, nagyon kedves és közvetlen volt velünk. Figyelte, hogy hol tartunk és csak akkor adott egy kis támpontot, útmutatást, mikor már nagyon szükséges volt. Innen is 52 perc alatt kijutottunk. Remekül szórakoztunk mindkét alkalommal.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: KrisztinaL71