Kitűnő italok

Értékelés időpontja: 2017. július 8.
36bences
Kecskemét, Magyarország
mobiltelefonon
Zseniális!

Értékelés időpontja: 2017. június 3.
AkDemeter
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 26 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. július 8. mobiltelefonon

Felejthetetlen este. Köszönjük Robinak a kiváló kiszolgálást. Az italozásból egy élmény született. Még visszajövünk mindenképpen.

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: 36bences
Értékelés időpontja: 2017. június 3. mobiltelefonon

A hely hangulatos, a kiszolgálás kedves és leírhatatlanul profi, a koktélok testreszabva készülnek, és egészen más szintet képviselnek, mint akárhol máshol. A tapas táljuk is szuper. Random betérésnek indult, de jó eséllyel visszatérő vendéget szereztek, csak ajánlani tudom!

A program dátuma: 2017. június
2  Köszönet neki: AkDemeter
Értékelés időpontja: 2017. június 3.

Mindig tartottam az egyedi készítésű koktéloktól de most pozitívan csalódtam. Minden ital tökéletesen lett elkészítve, köztük a Bacardi Legacy idei győztes koktélja is, amit volt szerencsém megkóstolni.
A kiszolgálás kifogástalan a személyzet profi. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki kedved kap egy kis koktélozgatáshoz.

A program dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: OknerT
Értékelés időpontja: 2017. június 3. mobiltelefonon

Barátnőmmel látogattuk meg a Warmup Rusticot és lehengerlő volt. A bartenderünk Gózon Péter volt és nagyon értette a dolgát. Tökéletesen a saját ízvilágunkhoz igazította az italjaink és ha nem volt tökéletes akkor sem volt rest tovább formálni ! Csak ajánlani tudom a helyet. Érdemes előre bejelentkezni!
Mi biztos visszatérünk még.

A program dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: 820szab_m
Értékelés időpontja: 2017. április 26. mobiltelefonon

A WarmUp Rustic az élő bizonyítéka annak, hogy léteznek olyan férfiak, akik nem csak tudnak, de mernek is olvasni egy nő fejében. A bartendernek elég csak elmondani, hogy az édeset vagy a fanyar ízeket szereted, a gyümölcsöset vagy a fűszereset, a többit ő kitalálja. Még szerencse, hogy csak egy egzotikus koktél járt a fejemben, nem valami vad dolog, mint általában.

A program dátuma: 2017. április
2  Köszönet neki: Moncsi86