“Ismét pazar élmény”
Sophie Brasserie értékelése

Sophie Brasserie
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

A minap a Hajós utcában sétálva, s végigfutva az igen kedvező áron kínált ebédmenü ajánlatokat, gondoltam, hogy megér a hely még egy próbát. Nem csalódtam.
A beltér rendkívül hangulatos, kellemes jazz szól a háttérben, nem tolakodó hangerővel. A hangulathoz a látványkonyha is hozzátesz. A kiszolgálás udvarias, kedves, gyors, szakszerű.
Két rendszerben kínálnak kettő vagy három fogásos menüt hétköznap délben: egyszerűbb ételeket a karalábélevestől a bakonyi csirkeraguig limonádé vagy kávé kíséretében 1590 forintért (a 2 fogás 1290) valamint komplexebb, izgalmasabb kreációkat egy pohár bor, egy ásványvíz s egy kávé társaságában 3000 forintért (itt nincs két fogásos változat).
Az utóbbi mellett döntöttem. Kértem egy kiválónak bizonyult kápia-krémlevest, amit fine dining stílusban, káprázatosan tálaltak, vaslapon sült csirkemellet, amit kívül ropogós bőr borított, belül pedig kellemesen szaftos volt, formabontó módon helyben készült, réteslapban sült, rizses tavaszi tekerccsel körítették s végül képviselőfánkot, aminek főként a krémje volt kiemelkedő.
A bor-műfajban a menü mellé három tételből lehetett választani: a fehér a Paulus pincétől érkezett, Mórról, a rosé és a vörös Lisiczáéktól, a Pécsi borvidékről. Jómagam rosét kértem, ami üde volt és friss. A kávé is ütötte a mércét.
Pazar ebédet ettem igen jó áron a Sophie-ban, jó szívvel ajánlom a helyet mindenkinek.

Köszönet neki: 406endred
PM_QualityManagement, a Sophie Brasserie alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Kedves Endre D,

Először is hadd köszönjük meg, hogy idejét nem sajnálva leírta nekünk ezt a csodálatos véleményt, szép szavai nagyon boldoggá tettek minket.

Nagyon boldogok vagyunk, hogy betért hozzánk és egy tökéletes élménnyel távozott tőlünk! Kitörő örömmel olvastuk, hogy éttermünk hangulata teljesen elnyerte a tetszését, valamint elképesztően boldoggá tesz minket, hogy ételeinkkel tökéletesen meg volt elégedve, szakácsaink örülni fognak, ha olvassák kedves szavait. Továbbá, igazán boldogok vagyunk, hogy kiemelte a rendkívül kedves kiszolgálást, mindannyiunk számára ez nagyon sokat jelent. Emellett igazán örülünk, hogy a borválasztékunkat megfelelőnek, a bort amit kóstolt pedig finomnak találta. Végezetül, el sem tudja képzelni, mennyire boldoggá tesz minket, hogy másoknak is jó szívvel ajánlja éttermünket.

Nagyon szépen köszönjük még egyszer a kedves és részletes értékelését, reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk.

Sophie Brasserie Management

Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Figyelmes kiszolgálas, gyorsasag, udvariassag. Finom ételek, italok. Elegáns, hangulatos hely, kellemes zene.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
1  Köszönet neki: erikakallai1
PM_QualityManagement, a Sophie Brasserie alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves Kállai Erika!

Jó látni, hogy nem csak a kiszolgálást, de az ételeket is remeknek találta. Nagy örömmel tölt el minket, hogy éttermünket elegánsnak, hangulatosnak ítélte. Igyekszünk mindig a legjobb szolgáltatást nyújtani vendégeinknek, valamint törekszünk arra is, hogy a legkiválóbb alapanyagokból készítsük el ízletes fogásainkat.

Nagyon szépen köszönjük még egyszer a kedves értékelését, reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk.

Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Baràtnőmmel tèrtünk be egy finom ebèdre, nagyon jò volt a felszolgàlàs, az ètelek finomak ès szèpen dekoràlva, menüajànlat is van , igazi kis gyöngyszem a környèken ne hagyjàtok ki

2  Köszönet neki: Alexahungaryhun
PM_QualityManagement, a Sophie Brasserie alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 22.

Kedves Alexahungaryhun,

Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni drága idejéből azt a néhány percet, amelyet e visszajelzés megírására szánt. Sokat jelent számunkra, hogy megosztotta velünk éttermünkben szerzett nagyszerű élményeit.
Jó látni, hogy nem csak a kiszolgálást, de az ételeket is remeknek találta. Nagy örömmel tölt el minket, hogy gyöngyszemnek tartja helyünket. Igyekszünk mindig a legjobb szolgáltatást nyújtani vendégeinknek, valamint törekszünk arra is, hogy a legkiválóbb alapanyagokból készítsük el ízletes fogásainkat.

Sophie Brasserie Management

Értékelés időpontja: 2018. január 5.

Finom, kreatívan modernizált ételek, ötletes tálalással. Udvarias felszolgálás, halk háttérzene, bár a stílusa nem a kedvencem, de az étterem stílusához illő.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: Erika S
PM_QualityManagement, a Sophie Brasserie alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 7.

Kedves Erika S,

Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülünk, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Nagy örömmel halljuk, hogy ennyire ízletesnek és kifogástalannak találta az ételt, amelyet széles választékunkból rendelt.

Reméljük, hogy ígéretéhez híven valóban hamarosan újra meglátogatnak minket. Sok szeretettel várjuk Önöket!

Értékelés időpontja: 2017. december 24. mobiltelefonon

Hangulatos, stílusosan berendezett étterem az Opera szomszédságában. Kedves pincérek, finom ételek! Mi kell még?

Köszönet neki: Vdudu
PM_QualityManagement, a Sophie Brasserie alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 28.

Kedves Vdudu,

Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést, nagy öröm számunkra, hogy ilyen jól érezte magát éttermünkben.

Jó látni, hogy nem csak a kiszolgálást, de az ételeket is remeknek találta. Igyekszünk mindig a legjobb szolgáltatást nyújtani vendégeinknek, valamint törekszünk arra is, hogy a legkiválóbb alapanyagokból készítsük el ízletes fogásainkat.

A következőt megtekintő utazók: Sophie Brasserie ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sophie Brasserie? Ossza meg benyomásait!