“Egyedi, jó hely”
Stand25 Bisztro értékelése

Stand25 Bisztro
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 2. mobiltelefonon

Egyedi jó hely, nagyon finom minden, kicsit sok a 4 fogás, de végül is meg lehet enni. Árak picit túlárazottak, 2 fő 25-30.000... , de amiért 4 csillagot adtam nem más mint a székek. Majd 2 óra mire végig ettük a 4 fogást, ezeken a sámlikon ülni ennyit, a derekam erősen megfájdult, emiatt már sokaltam az árat is, ennyiért legalább kényelmesen érezhettem volna magam. A kiszolgálás nagyon rendben volt, egyszer érdemes elmenni.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Stegnerzsolt
Stand R, a Stand25 Bisztro alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. szeptember 7.

Kedves Stegnerzsolt,

Nagyon sajnáljuk, hogy megfájdult a dereka, az nekünk is kihívás, hogy hogyan lehet egy piaci környezet hangulatához megfelelő bútorzatot találni.
Örülünk, hogy az ételek ízlettek és elégedett volt a kiszolgálással.

Szulló Szabina és Széll Tamás
Tulajdonos séfek

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25.

Nagy érdeklődéssel ültem be a helyre, már régen szerettem volna megkóstolni a díjnyertes séf mesze földön híres fogásait... Ilyenkor persze nem könnyű a felfokozott várakozásnak megfelelni. A kissé szűkös, de nem kényelmetlen helynek tagadhatatlanul van atmoszférája, szerencsére csak annyira piaci a környezet, amennyi még viselhető. Szombat délben foglalás után érkeztünk, szerencsére volt másik üres asztal is, mert a kijelölt asztal a nyári hőséget túlkompenzáló jeges levegőt fújó légkondi miatt vállalhatatlan volt. Az udvarias pincér segített a cserében. Az ételekről: a paradicsomleves dinnyével telitalálat volt, (paradicsomlevesre egyáltalán nem hajazó) megjelenéssel és ízvilággal, egy vinaigrette szerű könnyed olajos fűszernövényes alaplében koktélparadicsom- uborka- és dinnyedarabkákkal, kellemes hűsítő fogás a kánikulában. A rakott burgonya tejszínes-kolbászos szaftos kiváló ízű, (kérésemre kissé jobban kipirítva hozták), megfelelő méretű adag volt, egyszerű tálalásban. Sajnos a somlói galuska nem tudott felnőni az előző fogásokhoz, egy lelketlen, fantáziátlan túlságosan édes egybeállt masszát kaptam, amelyben semmi sem emlékeztetett korábbi, sikeres (más intézményekben kóstolt) somlói galuskákra. A helyet ezzel együtt is csak ajánlani tudom; jómagam is biztos, hogy visszatérek még ide.

1  Köszönet neki: istvanj_12

Kedves istvanj_12,

Köszönjük szépen értékelését. Sajnáljuk, hogy a somlói nem nyerte el tetszését. A készítése egy rendkívül bonyolult folyamat, ez egyik ikonikus desszertünk, amire nem szokott panasz lenni, de mindez persze ízlés dolga.

Itt tud róla hosszabban is olvasni:

Ettől függetlenül nagyon boldogok vagyunk, hogy a többi fogás ízlett.

Várjuk vissza,
Szulló Szabina és Széll Tamás
Tulajdonos séfek

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 6.

A "Stand" után azt gondoltam, hogy megnézem milyen a "bisztró" kivitele. Nem csalódtam, kacsamáj terrine pirított kaláccsal, mangalica tarja, somlói galuska, csupa finomság, gyors és udvarias kiszolgálással. Nem az olcsó kategória,de a minőséget meg kell fizetni.Nincs nagyon mit többet hozzáfűznöm, csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: frenchi1958

Kedves frenchi1958,

Köszönjük értékelését. Reméljük, visszatér majd még valamelyik helyünkre.

Szulló Szabina & Széll Tamás
Owners, chefs

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5.

Finom menüt fogyasztottunk el, figyelmes pincérek asszisztálásával, bár az ő részükről picit "erős" volt a (amúgy tényleg köszönés nélkül távozó) vendégek egymás között történő "leparasztozása".
Az ételről:
A paradicsom, dinnye összeállítás a levesben számunkra értelmezhetetlen, egyszerűbben: rossz volt.
A többi: Mangalica, rakott burgonya, májas, meggyes desszert, majdnem tökéletes(szerintem).
Amiért csak majdnem: picit sós, illetve a kenyér héja kemény és túlsült volt.
Köszönjük a vendéglátást:
Csilla és Gábor

Köszönet neki: g_bora435

Kedves Gábor A!

Köszönjük szépen értékelését. Megszívleljük a benne olvasottakat.
Várjuk vissza a piacra, vagy akár nemrégiben megnyílt Székely Mihály utcai éttermünkbe, a Standba.

Üdvözlettel,
Szulló Szabina & Széll Tamás

Értékelés időpontja: 2018. június 3. mobiltelefonon

jót írni a helyrôl, de két próba után sem sikerült. Rettenetesen kicsi és kényelmetlen ülôhelyek, gyors és korrekt kiszolgálás. Viszont az ételek nagyon elmaradtak attól amit elôzetesen vártunk. Természetesen nem rossz, de nem kiemelkedô, az ár pedig nagyon magas...
Ennél sokkal jobbat lehet ebédelni Budapesten nagyon sok helyen.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: kuttorkutya

A következőt megtekintő utazók: Stand25 Bisztro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Stand25 Bisztro? Ossza meg benyomásait!