“Gyors ebéd”
Stand25 Bisztro értékelése

Stand25 Bisztro
Értékelés időpontja: 2018. december 9.

Negyedik alkalommal voltunk a Standban. Amit megfigyeltünk: folyamatos magas minőség, jó ár/érték arány, barátságos felszolgálók.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Dávid W

Értékelés időpontja: 2018. november 27. mobiltelefonon

Minden hihetetlenül finom volt, érdemes kipróbálni.
Nagyon jó volt a kiszolgálás, kellemes a hely is, bár kissé fura, hogy "piacon" van, bár nem az a hagyományos piac és ugyanakkor a belváros közepén nem messze a Parlamenttől. Biztos, hogy menni fogunk még.
Borjúmájast választottam, bárány szalontüdőt és somlói galuskát. Még a limonádé is sokkal finomabb volt, mint máshol.
Tényleg nem olcsó összességében, mi ketten a három fogásért 17 ezret fizettünk, ebben benne volt a szervízdíj is, de megérte.

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Vica00
Értékelés időpontja: 2018. november 20. mobiltelefonon

Már az elhelyezkedése is rendhagyó (a piacon belül van) kellemes, kis családias hely làtvànykonyhàval. Az ételek nagyon finomak voltak.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: ZsuzsannaB193
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 2. mobiltelefonon

Egyedi jó hely, nagyon finom minden, kicsit sok a 4 fogás, de végül is meg lehet enni. Árak picit túlárazottak, 2 fő 25-30.000... , de amiért 4 csillagot adtam nem más mint a székek. Majd 2 óra mire végig ettük a 4 fogást, ezeken a sámlikon ülni ennyit, a derekam erősen megfájdult, emiatt már sokaltam az árat is, ennyiért legalább kényelmesen érezhettem volna magam. A kiszolgálás nagyon rendben volt, egyszer érdemes elmenni.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Stegnerzsolt
Stand R, a Stand25 Bisztro alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. szeptember 7.

Kedves Stegnerzsolt,

Nagyon sajnáljuk, hogy megfájdult a dereka, az nekünk is kihívás, hogy hogyan lehet egy piaci környezet hangulatához megfelelő bútorzatot találni.
Örülünk, hogy az ételek ízlettek és elégedett volt a kiszolgálással.

Szulló Szabina és Széll Tamás
Tulajdonos séfek

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25.

Nagy érdeklődéssel ültem be a helyre, már régen szerettem volna megkóstolni a díjnyertes séf mesze földön híres fogásait... Ilyenkor persze nem könnyű a felfokozott várakozásnak megfelelni. A kissé szűkös, de nem kényelmetlen helynek tagadhatatlanul van atmoszférája, szerencsére csak annyira piaci a környezet, amennyi még viselhető. Szombat délben foglalás után érkeztünk, szerencsére volt másik üres asztal is, mert a kijelölt asztal a nyári hőséget túlkompenzáló jeges levegőt fújó légkondi miatt vállalhatatlan volt. Az udvarias pincér segített a cserében. Az ételekről: a paradicsomleves dinnyével telitalálat volt, (paradicsomlevesre egyáltalán nem hajazó) megjelenéssel és ízvilággal, egy vinaigrette szerű könnyed olajos fűszernövényes alaplében koktélparadicsom- uborka- és dinnyedarabkákkal, kellemes hűsítő fogás a kánikulában. A rakott burgonya tejszínes-kolbászos szaftos kiváló ízű, (kérésemre kissé jobban kipirítva hozták), megfelelő méretű adag volt, egyszerű tálalásban. Sajnos a somlói galuska nem tudott felnőni az előző fogásokhoz, egy lelketlen, fantáziátlan túlságosan édes egybeállt masszát kaptam, amelyben semmi sem emlékeztetett korábbi, sikeres (más intézményekben kóstolt) somlói galuskákra. A helyet ezzel együtt is csak ajánlani tudom; jómagam is biztos, hogy visszatérek még ide.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
1  Köszönet neki: istvanj_12

Kedves istvanj_12,

Köszönjük szépen értékelését. Sajnáljuk, hogy a somlói nem nyerte el tetszését. A készítése egy rendkívül bonyolult folyamat, ez egyik ikonikus desszertünk, amire nem szokott panasz lenni, de mindez persze ízlés dolga.

Itt tud róla hosszabban is olvasni:

Ettől függetlenül nagyon boldogok vagyunk, hogy a többi fogás ízlett.

Várjuk vissza,
Szulló Szabina és Széll Tamás
Tulajdonos séfek

A következőt megtekintő utazók: Stand25 Bisztro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Stand25 Bisztro? Ossza meg benyomásait!