“Minőségi alapanyagokból finom ételek.”
Séf Asztala értékelése

Séf Asztala
133. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Családommal egy rádió riport nyomán kerestük fel ezt az új gyors éttermet. Rendeltünk szarvas kolbászt menüben, rántott csirkés szendvicset és csirkés salátát.
A csirke kivételesen finom volt és a rozmaringos mustár is íz gazdag. 2 db.-os áfonyás szarvaskolbász viszont jobban hasonlított állagában és ízében is egy májas hurkára, mint egy kolbászra. A fűszeres krumpli hasonlóan gyenge volt.
A kolbászt mi kedvezményes, Eventrend Club kuponnal vásároltuk, anélkül úgy gondolom drága lett volna.
Egyszer érdemes kipróbálni.

Köszönet neki: HUPE2015

Értékelés időpontja: 2018. január 17.

Mosolygós kisozolgálás, bár igazából ez lenne az alap.
Elfogadom, hogy várni kell, mert frissen keszül, de mégis soknak éreztem a több, mint 15 percet egy szendvicsért. Hiába volt fél kettő.
A zsemle remek, a réntott hús valóban friss volt, ropogós és forró. De krumpla lanygos és állott, ezt azért illene összehozni.
Nekem a zsemlébe a majonézes káposzta nem illett, nagyon folyott a leve, szó szerint kifolyt a zsemléből. Ez nem tetszett és a végére teljesen eláztatta a húst is. Nem éreztem szükségét a saláta leveleknek sem. Elég lett volna a kovászos uborka, A kevesebb több most tök illek erre.
Mert zsemle, rántott hús, uborka pont elég lenne. Legközelebb így kérem.
Ami kifejezetten nem tetszett az a fokhagymás tejföl, Nagyon fokhagymaízű volt, mintha nem is valódi hanem por lett volna benne.

Nem rossz, de a kevesebb több lenne. árában valahol gyorséttermi ár, de máshol a krumpli jobb.

Köszönet neki: zsolthummel
Értékelés időpontja: 2017. december 6. mobiltelefonon

Finom és látványos kaja, kedves kiszolgálás várt minket. A hely maga is hangulatos. Megyünk még, az biztos!

Köszönet neki: 353gabis
Értékelés időpontja: 2017. november 9. mobiltelefonon

A kiszolgálás viszonylag gyors és kedves volt a hús viszont pocsék. Hajszálvékony hús,gyakorlatilag csak a száraz panír íze érezhető. Ehhez képest drága is.

1  Köszönet neki: Emese B
Értékelés időpontja: 2017. október 22.

Nem jó. Majdnem rossz. Mármint az étel. A kiszolgálás jó volt, de az ételek sajnos nem. Inkább hármas alá.

Köszönet neki: TAprof123

A következőt megtekintő utazók: Séf Asztala ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Séf Asztala? Ossza meg benyomásait!