“Legjobb?”
Kemencés Pizza értékelése

Kemencés Pizza
Ártartomány: 350 USD - 2 700 USD
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Többszöri tapasztalat után is nyugodtan állíthatom, hogy az egyik, de talán a legjobb pizzéria Budapesten. A pizzák tejlesen visszahozzák az olasz élményeket, és ha még nem is említeném egy lapon a Da Michele-el, még olasz környezetben is megállná a helyét. Mindenkinek ajánlani tudom. A kiszolgálás barátságos, az árak korrektek.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: AttilaG231

Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

A kiszolgálással maximálisan elégedettek vagyunk, nagyon kedvesek és pontosak. Ha azt mondják hogy 13:15 kor kész akkor az garantáltan kész. Első osztályú alapanyagok kiváló végeredmény. Tényleg nagyon finom minden. Ár-érték arányban sem vészes szerintem. Esetleg a Rákospalotai helyet lehetne bővíteni ülőhelyekkel. Csak így tovább.

Köszönet neki: fulopdaniel
Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

Tökéletes pizza, kedves személyzet, tökéletes kiszolgálás. Egyetlen hiányosság hogy meg mindig nincs házhozszállítás.

Köszönet neki: Footprints614674
Értékelés időpontja: 2017. december 8. mobiltelefonon

Nagyon kedves segitokesz kiszolgalas. Szemelyzet vendegkozpontusaga hibatlan. Iszonyuan finom hazikeszitesu pizzak:)

Köszönet neki: Dobos B
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Kétszer próbáltuk a Pizzériát, mind a kétszer finom volt a pizza. Nem étterem, inkább elvitelre ajánlom. Van lehetőség helyben is megenni, de szűkös a hely.
A tiramisu nem volt teljesen az én ízvilágom, de összességében nagyon jóra értékelem a helyet.

Köszönet neki: Nikszike

A következőt megtekintő utazók: Kemencés Pizza ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kemencés Pizza? Ossza meg benyomásait!